Wpis z mikrobloga

@LambdaLambda: > ale trzeba być #!$%@? biedakiem, żeby kitrać się po szemranych stronkach, oglądać restream w 360p przy bitracie 0.5Mbps. BYLEBY NIE ZAPŁCIĆ 15zł.

A może to właśnie przedsiębiorczość? Bogaci tak chętnie nie wydają pieniędzy.

Bo jakim trzeba być biedakiem, żeby mieć samochody w garażu za 10-20 milionów! zł, do tego wille (za granicą) za spokojnie ponad 100 mln zł (mniejsza, starsza, używana i w o wiele wiele gorszej lokalizacji jest za 80-90 mln zł) i nie opłacić faktury za serwis samochodu na 40k zł? i unikać jak się da zapłaty ( ͡° ͜ʖ ͡°) Taki jeden przykład biznesmena.
#famemma
#danielmagical
  • 19
@NoFasForever: nie chcę ci zmieniać światopoglądu ale wydanie 15zł na (w założeniu) kilka godzin rozrywki to jest jak splunięcie dla osoby która zarabia XD

Rozumiem, że dla ciebie to może być jakaś tam wartość pieniądza bo całymi dniami komentujesz to co się dzieje na jutubie więc zapewne pracy i zajęcia żadnego "normalnego" nie masz.
@PZt37: Nie chodzi mi o galę :P Tylko jak wchodzę tutaj, to w podobnych sprawach też często ktoś pisze rzeczy w stylu "biedaku nie stać cię, więc lepiej nie rób tego/nie oglądaj" i tym podobno, to pomyślałem, że napiszę, że ci którzy mają też często robią wszystko, żeby nie wydawać pieniędzy :)
@NoFasForever: A mnie dziwi taka przypadłość Polaków robaków że zawsze lepiej wiedzą jak zainwestować nie swoje pieniądze xD
E na miejscu SOMSIADA to ja bym wolał wydać na miesięczny bilet pks a nie kupił tego pasata i tylko bedzie w niego ładował pieniędze, no idiota ( ͡° ͜ʖ ͡°)
O, mam ajfona x, to mogę akurat udowodnić.


@NoFasForever: xD

Stary, jesteśmy w internecie na stronie ze śmiesznymi obrazkami, nie musisz tu niczego udowadniać. Po prostu miej w dupie to, na co ktoś wydaje pieniądze. Jeden wyda 15zł na kebaba i za godzinę będzie głodny, ale sprawi mu to przyjemność, a ktoś inny wyda te 15zł żeby sobie wygodnie usiąść na kanapie i obejrzeć galę bez potrzeby szukania linków i narzekania
@Kabaneiiirooo: Mimo że nazwałeś mnie robakiem, to wybaczam. xD A co do tematu, to zacznijmy od tego, że wydanie 15zł na patogalę to nie inwestycja, a #!$%@? hajsu w błoto. I powiedzmy, że to wyrażenie opinii. Bo na pewno bym nie latał za jakimiś osobami i mówił im, żeby koniecznie nie kupowali PPV. Więc ograniczmy ten cały mój wysryw do słów "wyrażenie opinii". Zdecydowanie wolałbym tę kasę przeznaczyć na jakikolwiek cel
@NoFasForever: U Ciebie nie wywołuje emocji, a każdy jest inny. Ja jestem taki że mam #!$%@?, jak ktoś wydaje swoje pieniądze, wydaje mi się nawet że jakieś 70% wydanych pieniędzy to 'idiotyczne' wydawanie (ktoś pali papierosy, alkohol, heroina, prostytucja) .Dla Ciebie to idiotyzm dla mnie też ale idiotami są tylko ludzie którzy wydadzą pieniądze na coś czego nie chcą xD
na przykład: ale te spodnie są #!$%@?, wyglądam w nich jak
ja #!$%@? XD nie interesuje mnie na co wydasz te 15zł. Jeżeli oglądasz płatny stream, a za PPV nie bulisz, to kradniesz. Patola to patola, kradzież to też zachowanie patologiczne. Jeżeli nie uważasz, że ulaniec zasługuje na twoje 15zł, to to twoja sprawa. Ale to cie nie usprawiedliwia do kradzieży.
@przemek-: tak, jestem Polakiem :) ale idący tymi kategoriami to chyba za nazwą każdej narodowości mógłbyś wstawić słowo robak .
Jak tak popatrzeć to same robaki na tym świecie hahahaha.

Niemcy robaki przykład ostatniej afery z VW, oszukują i trują ludzi :D
Amerykanie robaki bo apple na kradzionych surowcach i z obejściem i łamaniem przepisów produkuje urządzenia :D
Pewna nacja (nie chcę być posądzony o antysemityzm, więc nie powiem o jaką
@UUuuOOoo mówisz o korporacjach które są ponad państwami są międzynarodowe. Chodzi mi o podejście do biznesu, na zachodzie przedsiębiorca stara się zarabiać sprzedając dobry produkt, w Polsce przedsiębiorca zarabia oszukując podwykonawców, pracowników i tak z pokolenia na pokolenie.