Wpis z mikrobloga

#!$%@? mnie polskie studentki a szczegolnie te na ostatnim roku studiow bo wiedza juz ze ostatni dzwonek na znalezienie sobie kandydata na meza na uczelni i zaczyna im #!$%@? bo z takich licealnych stylowek nagle mega transformacja w powazne kobiety z klasa niczym polonistki w gimnazjum xD brazowe skorzane torebeczki, zakiecik, aktóweczki, kawusia w reku i chodzi taka #!$%@? na obcasach i tupie zeby ja bylo slychac z drugiego konca korytarza ze idzie xD patrzcie na mnie #!$%@? jaka jestem dojrzala bo rodzice mi dali pieniadze na ubrania xD nagle zaczynaja sie zachowywac jakby sam fakt ze zaczely sie ubierac jak dorosla kobieta sprawial ze wszyscy wokol sa w porownaniu do niej niedojrzali i niegodni jej uwagi bo ona juz ma dynamiczna kariere zaplanowana na 10 lat do przodu (bo ma tak #!$%@? ego ze mysli ze zycie to film a ona gra role glowna i wszystko sie kreci wokół niej) a ty #!$%@? biedaku nosisz jeansy i bluze z kapturem nie jestes godzien studiować ze mna na jednym wydziale xD a mentalnie nadal to te same dziewczyny co wchodza na temysli.pl i bezlitosna.pl i mysla ze sa femme fatal z tego powodu xD przychodza na wydzial z ksiazka i siedza z nia na lawce zeby udawac ze duzo czytaja i ze sa obyte z kultura i sztuka xD w rozmowie uzywaja wyrafinowanych slowek ktore podlapaly w internecie bo mysla ze madrze brzmia a w praktyce brzmi to jak dialogi z serialow na tvn xD sluchaja zespolow w stylu happysad i myslovitz i dla nich taka muzyka to sztuka wyzszych lotów bo jakis typ cos tajemniczo miałczy pedalskim glosikiem to pewnie jest bardzo wrazliwy i naduzywa skomplikowanych slowek to musi byc glebokie xD lajkuja fanpejdze w stylu nie czytasz? nie ide z toba do lozka a w rzeczywistosci daja sie #!$%@? losowym typom w koszulach i z pedzlem na glowie jak sa pijane xD na kazdym kroku wspominaja o tym ze wola dojrzalych mezczyzn bo chlopaki z ich roku sa dla nich zbyt dziecinni xD cala ta otoczka bycia taka super dojrzala i niezalezna przechodzi egzamin w momencie wejscia na rynek pracy i wtedy okazuje sie ze w wiekszosci przypadkow koncza w pracach ktorych sie nie spodziewaly no bo jak to przeciez taka super jestem i mi sie wszystko nalezy i nagle sie okazuje ze zarabiaja 2 tysiace zlotych brutto i chyba jednak cos poszlo nie tak xD
ale i tak jak bedziesz sie z taka klocil to ci wyskoczy z tekstem w stylu w wyniku dedukcji dochodze do konkluzji ze twoje indokryzmy wobec mojej aparycji sa wrecz efemeryczne xD

nie wiem czy już było ale mnie #!$%@?ło xd
#pasta #logikarozowychpaskow #studia #rozowepaski #heheszki
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach