Wpis z mikrobloga

Ja się nie dziwię, że Islandczycy tak bardzo lubią polskie Prince Polo i jest tam dosłownie wszędzie do kupienia, nawet na jakiejś stacji na wiosce nad Morzem Grenlandzkim, a w Reykjaviku widziałem vana z reklamą Prince Polo. To naprawdę super wafelek, chyba najlepszy na polskim rynku. Gdzie te rogery z Lidla do Prince Polo... I każdy smak jest bardzo dobry.
Poniżej islandzka reklama tego wafelka.

#islandia #polska #princepolo #slodycze #zakupy #ciekawostki #cieszyn #skandynawia
ulferiksson - Ja się nie dziwię, że Islandczycy tak bardzo lubią polskie Prince Polo ...

źródło: comment_daTinvZZczdZdBv7WYRSy6LS5QK0BE3c.jpg

Pobierz
  • 9
@HiddenKorean: dużo turystów na głównych szklakach, ale poza tym da się znaleźć prawie odludne miejsca. Co do Skandynawii to językowo i kulturowo jest to jak najbardziej Skandynawia to jednak przyroda jest inna niż np. w Szwecji. Bardzo mało drzew jest na Islandii, a także budownictwo- zdecydowana większość domów jest murowana i to nie w takim stylu jak np. w Danii, ale innym.
@ulferiksson duzo myslalem nad wyjazdem tam i skoro nie jest tak zle z turystami to chyba sie zdecyduje ( ͡º ͜ʖ͡º)
A co do tego drugiego to wiem że nie do końca klimat skandynawski ale tak to na szybko ująłem (,)