Wpis z mikrobloga

Przewiduję nagłą falę samobójstw. Poradnie zdrowia psychicznego nie przyjmują nowych pacjentów na pierwszą wizytę, bo NFZ obciął kontrakty o 40%. Ale za to dzieci mają ładne plecaki 1 września. #zdrowie
  • 46
  • Odpowiedz
@kayleigh1507: to proste, "#!$%@?ęci" się zabiją, a dzieci będą miały plecaki do szkoły. A tak - brak plecaków i pochwał w mediach za osiągnięcia, a "#!$%@?ęci" mogliby się zabić tak czy siak jak coś nie pójdzie. Profit? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 11
@kayleigh1507 NFZ w tym roku w ogóle obcina kontraktu. Ja straciłem dostęp do dwóch specjalistów i rehabilitacji bo NFZ nie przedłużył v tym roku kontrakty. To co oni odwalaja to jest masakra. Kiedyś było ch#jowo ale stabilnie a teraz jeszcze bardziej ch@jowo, równia pochyla.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 45
@kayleigh1507: lepszym pomysłem byłoby usunąć w szkołach funkcje pedagoga a dzieci z dysfunkcjami kierować do psychologów. Ten etat w szkołach to jest tragedia ani to nie jest szanowane ani potrzebne. Oczywiście środki oszczędzone w ten sposob powinni skierować dla poradni psychologicznych.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@kayleigh1507: kurła, już jak z dwa lata temu próbowałam dostać się na NFZ do psychologa to się nie dało, bo nie było terminów (już nie mówiąc o terminach które nie kolidowałyby z pracą w standardowych godzinach), da się żeby było gorzej? xD
  • Odpowiedz