Wpis z mikrobloga

@agatka_95: Hej. Mam mala prosbe, wybieram sie do Heide Parku, mam kilka pytan, a przeczytalem, ze bylas w tym miejscu. Przede wszystkim: Jak to wyglada cenowo: tj. czy placi sie za wstep osobno i za atrakcje typu rollercoster dodatkowo? Jak kwestai noclegu? Co warto tam "skosztowac", co jest mala atrakcja? Z gory dzieki za odpowiedz.
  • 2
Po pierwsze: nie "byłam" tylko "byłem", aby rozwiać całkowicie twoje wątpliwości powiem też, że nie mam na imię Agatka ani nie jestem z rocznika 1995... Nick to tylko nick.

Wracając do pytania, płacisz za wstęp do parku, ze wszystkich atrakcji możesz korzystać ile razy chcesz, możesz sobie np. cały dzień jeździć rollercosterem... Jeden dzień, od otwarcia do zamknięcia, starczy aby skorzystać po dwa razy z każdej atrakcji, bilet jednodniowy zamówiony online to
@boulinek: Wybacz, że dopiero teraz odpisuję, ale nie miałem czasu w weekend posiedzieć przed kompem. :) Bierz do auta 4 osoby razem z tobą, żeby było w miarę komfortowo z tyłu i jazda, koszty dzielą się na 4. Tankuj przed granicą w świecku do pełna i powinieneś się wyrobić na jednym baku przez Niemcy...