Wpis z mikrobloga

@Mikser_z_treca: Styropianowe podeszwy o #!$%@? rozbić. Szczeliny się brudzą tak że nie da się domyć, a jak się nie chucha nie dmucha to mogą zacząć wypadać kuleczki i sie robi dziurawe. Jedyny plus, że owszem są wygodne i miękkie, ale są inne też dobre podeszwy.
@Zhukov: Ja w nich intensywnie trenowałem (biegi w plenerze i siłownia), rzadko zdarzało mi się chodzić na codzień. Te uszkodzenia widoczne na zdjęciu pochodzą wyłącznie ze zwykłej eksploatacji, a takie coś jest nieakceptowalne. Już pal licho brud, który tam wlazł, ale te dziury...

Moim zdaniem jest to celowe zagranie Adidasa, żeby buty się szybciej zużywały, bo powinni większość tej podeszwy przykryć materiałem ochronnym. Nawet niech to będzie jakaś przezroczysta guma, żeby
@bulka_z_chlebkiem: niby boost jest do biegania itp, ale wielu profesjonalnych sportowcow nie poleca wlasnie ze wzgledu na zuzycie buta w takich warunkach + w moich ultra boostach po pol roku widze jak mocno guma zeszla z podeszwy. Po zapewne kolejnym roku juz jej nie bedzie w jednym punkcie i zacznie mi sie zrywac boost. Kupilem boosta pomimo posiadania wiedzy na ten temat, bo nadal uwazam, ze jest to niesamowicie wygodny but.