Wpis z mikrobloga

Poważny wpis .Przegrywy nie umiejące w argumentacje #!$%@?Ć
Dobry wieczór Szanownej Społeczności Wykopu.Jestem osobą która raczej nie jest z rodzaju lubiących oglądać patologiczne zachowania chociażby z powodu nie widzenia żadnego sensu czy rozrywki z tegoż powodu(od seriali to ja mam HBO,j AXN i Netflixa).Ale związku z tym iż Youtube ma dziwne sposoby dobierania filmików rekomendowanych to niestety miałam wątłą przyjemność spotkania się z materiałem dotyczącym Daniela Magicala.Po dokonaniu research'u trafiłam na wasz portal.To było jakieś pół roku temu.Od czasu do czasu wpadałam sobie na ten portal żeby poczytać parę wpisów ,ponaśmiewać się z idiotów i poczytać pasty.Długo nie myślałam o założeniu tu konta.Aż do dzisiaj.Otóż pod jednym z shotów w sekcji komentarzy w odpowiedziach na pewien komentarz był obraz czystej ,,ekspertyzy internetowej" na temat choroby alkoholowej .Ja jako osoba która w pewnym sensie doświadczyła tematu poczułam się zażenowana wpisem użytkownika pod nickiem John Fitch(facet jest Polakiem tylko taki ma nick gwoli ścisłości)który zarzucił jakieś abstynentce brak logiki .Twierdził on że Goha pije bo się jej podoba nie ma tu żadnej filozofii.Pozwolę sobie zamieścić moją odpowiedź:

A powiedział ci kiedyś ktoś że alkoholizm nie bez powodu jest nazywany chorobą? Do bycia alkoholikiem wystarczy jeden głupi bodziec.Załamania nerwowe ,choroby psychiczne, nie radzenie sobie z rzeczywistością, bieda tego jest naprawdę dużo.Logicznie nie da się tego wytłumaczyć nie znając powodu choroby bo nie można postawić tezy.Proponuje się zapoznać z metodami leczenia chorób alkoholowych.Lekarz bez wiedzy co wywołuje chorobę nie może podjąć terapii (to się tyczy też normalnych chorób, uzależnienia się do takich właśnie zaliczają chociaż częściej są traktowane jako problem społeczny) Spóźniłam się całe dwa tygodnie ale nigdy nie pozostawiam takich komentarzy internetowych ekspertów bez wyjaśnienia .Dla własnego spokoju.

A więc proszę o merytoryczną i dobrze uargumentowaną dyskusje na ten temat i jak i na temat patostreamów.
#danielmagical #patostreamy #dyskusja ##!$%@?¯_(ツ)_/¯
  • 2
@Warmianin: Coś się tam zawsze znajdzie... Chociaż wiekszość tego tagu to takie #!$%@? że śmiać się chce.A i argumentów wysokolotnych jakiś nie wymagam nie chciałam poprostu żeby to było na zasadzie "ja mam rację bo tak"