Wpis z mikrobloga

Witam, od 10 lat mam konto w #mbank Przeprowadziłem się i w najbliższym mieście jest tylko jeden ich wpłatomat i to w dodatku często nieczynny. Myślę nad zmianą banku na jakiś bardziej przyjazny. Bank w którym nie musze płacić za kartę, ma małe prowizje płacąc kartą zagranicą i co najważniejsze duża dostępność darmowych wpłatomatów i bankomatów. Zastanawiam się nad #getinbank lub #pkobp #aliorbank
#banki #bank #kontobankowe
  • 19
@M4rcin do tego jest system poleceń i jak założysz konto z czyimś kodem polecającym (np. moim ( ͡º ͜ʖ͡º)) to dostaniesz 50 zł (jeśli w przeciągu 3 miesięcy będziesz miał wpływ na konto min. 1000 zł). Sam też możesz polecać konto innym i zarobić max 500 zł (5 osób, za każdą 100 zł).
@M4rcin, zapraszamy do PKO BP :) do kont wydajemy karty wielowalutowe, do których możesz podpiąć dowolną liczbę bezpłatnych rachunków walutowych, aby uniknąć prowizji i przewalutowania płacąc za granicą :) Do tego w każdej chwili możesz skorzystać z darmowego kantoru on-line. Posiadamy również dużą sieć placówek, bankomatów i wpłatomatów. Sprawdź naszą ofertę na stronie: https://www.pkobp.pl/klienci-indywidualni/konta/.
do trzymania kieszonkowych od rodziców lub zarobionych w wakacyjnej pracy to się nada. Ale trzymać xx-xxx tys zł to już strach.


@M4rcin: zdajesz sobie sprawę że się kompromitujesz?

Wiesz co to BFG?

Wiesz że envelo bank należy do poczty polskiej, a poczta do skarbu państwa?

Wiesz że, a zresztą szkoda czasu na ameby ¯\_(ツ)_/¯
via Android
  • 0
@Matpiotr
@rtg_
Jak bank działa tak szybko jak ich kurierzy to nie chce mieć z nim nic wspólnego. Wczoraj przesyłka nadana kurierem express24 a dojdzie dopiero w poniedziałek. Każdym innym kurierem miałbym na dzisiaj.
To właśnie sprawia że jestem wyleczony z usług poczty polskiej