Wpis z mikrobloga

@Fajnypan: z perspektywy dotychczasowych doświadczeń stwierdzam, że partnerka seksualna to nie problem, znaleźć bratnią duszę, która jest lojalna i cię wspiera to wyzwanie. W każdym razie powodzenia i nie przejmuj się tym za bardzo to tylko seks.
@Fajnypan: po prostu nie staraj się ukrywać, że ci zależy, tylko po prostu olej to. Starania widać, jak bardzo byś nie chciał ich ukryć. Zwłaszcza dziewczyna to zauważy. Przekieruj zainteresowanie gdzie indziej, w sensie dbaj o siebie etc. ale bądź trochę zdystansowany, żeby nie było od razu widać co i jak. Nie przepadam za tymi gierkami, ale tak trzeba.
@system_shock: Rób swoje. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Taaa. :v Robię swoje, uczę się (od października trzeci rok #studbaza here), mam kilka pasji (posiadacz polskiej ikony motoryzacji, komputery (soft, hard and network), tablice rejestracyjne itd) i co? G*wno. xD To nie działa. Nie mam nawet koleżanek, jedynie kilka różowych dalekich znajomych.
@luk112: sam widzisz jakie masz nastawienie, roszczeniowe. Jak masz ciekawe auto to uderzaj na zloty, inne zainteresowania - spotykaj się z ludźmi o podobnych. Niestety tak już jest, że ktoś, kogo pasją są szachy, albo tablice rejestracyjne (bez urazy) ma trudniej, niż ktoś, kto interesuje się np. tańcem i aktywnie go ćwiczy.
Nie wiem jak zrobić, żebyś wzbudzał podziw i szacunek jaki chcesz przez swoje zainteresowania, to po prostu przychodzi i
Taa, bardzo roszczeniowe. xD Nikt mnie nie chce i tyle. Ale nie będę się sprzeczał, bo to nie ma sensu. Samochód dopiero remontuję od maja, na zloty zamierzam dopiero w przyszłym roku jechać, bo nie pokażę się ze złomem, tym bardziej, że jest on z edycji limitowanej (1 z 1 000 sztuk). xD Zresztą na dwóch (rok temu) już byłem innym starym samochodem i poznałem ciekawe osoby, ale tej samej płci. ¯_(ツ)_/¯