Wpis z mikrobloga

@niepanimaju widziałem jak w Rosji podkładki jakieś specjalne dykty czy coś tylko tam samochód miał prześwit szary w drzwiach. Więc ciekawi jak jest tutaj ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Rolnikt: Na zwalniających spokojnie przejeżdża. Bez problemów tez wjeżdża i wyjeżdża z bardzo stromych garaży. Subaru jest na obniżających sprężynach Eibacha, ale nie chciałem robić z niego kaleki. To przede wszystkim ma być auto do jeżdżenia :)
  • Odpowiedz
@kiwajakotako: tak mi sie skojarzyło coś po prostu, więc zapytałem ;) co do samochodu... subaru impreza, więc jakiekolwiek by nie było, byłoby piękne :D do tyłu też jakiś czarny splitter pójdzie czy nic już nie planujesz?
  • Odpowiedz
@bloodbro: Chodzą mi po głowie jeszcze dodatkowe splittery, ale na razie jest tak nisko że zjazd do garażu pokonuję na styk :) Zastanawiam się żeby kiedyś z kół 18" przejść na 19" bo wtedy auto będzie te kilka milimetrów wyższe i byłoby teoretycznie miejsce na dodatkowe splittery :) Może w przyszłym roku :)
  • Odpowiedz
@aloszkaniechbedzie: Skoro tu bywasz to z przyjemnością zapraszam. A i rodzice skorzystają ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ja tez w Wawie bywam, ale glownie tylko w interesach i bez Subaryny. Myślę, jednak że na spokojnie damy radę coś zorganizować :)
  • Odpowiedz
@kiwajakotako: ja mówię poważnie :D i poważnie o wiośnie, zimą słabo jest, a teraz najprędzej odwiedzę starszych w listopadzie, będzie szaroburo; kocham fotografować samochody, aktualnie wracam do tego hobby, zapisuję nick i wpis w fav ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Skoro w Wawie bywasz bez niego i w biznesach, to już wiadomo, że odpada
  • Odpowiedz