Wpis z mikrobloga

@tylkoocosspytam: Czy koszty takie duże? To zalezy od portfela już. Ale kupując taki samochód trzeba miec na uwadze, ze koszty są większe niż przy zwyczajnym aucie. Czesciej trzeba olej wymieniać, hamulce, wiecej pali itp. Nigdy nie miałem problemów z turbiną nawet w poprzedniej Subarynie. Jesli silnik się popsuje to w Subaru nie ma większych awarii. Oczywiście bazuje na swoim doświadczeniu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@kiwajakotako: W mojej przedni właściciel miał awarię synchroniaztora 1 i 2 biegu i jedno sprzęgło zajechał ale na szczęście usterki zostały naprawione w serwie bo był na gwarancji jeszcze. No i moduł komfortu domykania szyb padł ale to ma 12 lat wiec się zdarza.
Weź sobie kup jeszcze to: Hella Super Tone Horn ()
  • Odpowiedz
Nie wiem czy ktoś to jeszcze zauważy, ale chciałbym podziękować za wszystkie plusy i ponowne pozytywne przyjęcie. Bardzo mi miło, że Subaru podoba się tak wielu osobom. Nie ukrywam, że taki pozytywny odzew daje motywację do dalszej pracy nad samochodem. Dziękuję za miłe komentarze i uwagi. Starałem się odpowiedzieć na wszystkiego pytania, ale jeśli kogoś pominąłem to przepraszam! Pozdrawiam wszystkie Mirabelki i Mirasów! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz