Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy to dorosłość? #zwiazki #uczucia #milosc

- jestem od gówniaka w zwiazku, niedlugo stuknie 9 lat.
- jest ok, bylo lepiej, bylo gorzej
- seks tez ok, ale to nie to samo kiedy odbydwoje bylismy nienasyceni i trzeslismy sie z samego patrzenia na siebie

No i spotkalam takiego chlopaka.
W internecie, dosyc sporo rozmawialismy.
Diabelnie mądry... Widzialam go tylko raz, jednak rozmawialismy przez te kilka miesiecy dosyc intensywnie przez skype.

I sie zauroczylam.

I teraz nie wiem. Jestem rozbita i zastanawiam sie czy nie powinnam przez to zakonczyc swojego zwiazku, bo skoro pojawilo sie drobne uczucie wobec kogos innego to jest to podstawa do sądzenia, ze chyba to nie to.

1. Nie wiem czy zniose cierpienie po stracie chlopaka i boli mnie myslenie jak to on odczuje.
2. Z tym drugim nie bedzie nic i nie chce aby bylo (wiem, ze w komentarzach poprosicie o wytlumaczenie: troche rozne podejscia do zycia, zbyt znaczaco rozne + chlopak mierzy w kobiety piekne i rownie madre co on).
3. Nigdy z nim nie flirtowalam, raczej luzno rozmawialismy i tak jak ja zawsze mowie o chlopaku, to on z roznymi kolezankami sie spotykal i tez mowil ;)

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Zkropkao_Na
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla młodzieży

Czy powinien to byc koniec zwiazku?

  • Nie 63.4% (64)
  • Tak 36.6% (37)

Oddanych głosów: 101

  • 9
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: napiszę odpowiedź, które widziałem pod wpisami niebieskich o podobnej sytuacji

9 lat związku chcesz #!$%@?ć przez chwilowe zauroczenie? Zresztą... zostaw lepiej tego z którym teraz jesteś i pozwól mu znaleźć kobietę która będzie się cieszyć ze wspólnych chwil, bo najwidoczniej mimo 9 lat, nie dotarłaś do etapu by być gotowa na poważny związek, a jemu zmarnowałaś tylko 9 lat ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Spójrzmy prawdzie w oczy - zdradziłaś. Nie fizycznie ale emocjonalnie. Od Ciebie tylko zależy co z tym dalej zrobisz - czy wyciągniesz jakąś lekcję, czy zakończysz aktualny związek.

A później dziwić się że niektórzy boją się gdy ich partnerka wychodzi gdzieś sama do klubu - tutaj nawet nie musiałaś z domu wychodzić bo był skype.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: To naturalne, że przez życie przewijają się osoby, które robią na nas trochę większe wrażenie, nawet pomimo bycia w związku. Tak wygląda życie.

Jednak bycie z kimś to deklaracja i praca nad związkiem polega między innymi na tym, by nie pozwolić sobie na rozwijanie takich relacji. Tak wygląda dorosłość.

I tak jak @belwarg: powiedział, zdradziłaś gościa emocjonalnie i to tak samo boli, co zdrada fizyczna.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: to, ze ktos ci sie podoba nic nie znaczy ze jest wystarczajacym powodem do zakonczenia zwiazku XD milosc to decyzja, pamietaj. zastanow sie za co kochasz swojego niebieskiego. przypomnij sobie wspolne momenty, idz z nim na randke, porob rozne fajne rzeczy ( ͡° ͜ʖ ͡°) a kontakty z tamtym zerwij.
  • Odpowiedz