Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy to ze ktos pali zioło to powod do zerwania? Spotykam sie z niebieskim od 3 miesiacy. Wydaje mi sie, ze jest zaangazowany. Jest mily, przystojny ( ͡° ͜ʖ ͡°) Po miesiacu sam mi sie przyznal ze pali od 7 lat 2 razy w tygodniu. Najpierw uznalam ze ok, co mi to przeszkadza ale jak wiecej o tym mysle to jednak mi to przeszkadza. Ja sama nie pale, pije na jakis weselach tylko. Skoro on pali 7 lat to nagle nie przestanie, poza tym nie widze sensu w zabranianiu mu czegokolwiek bo i tak pewnie bedzie to robil tylko nie przyzna sie. Probowalam z nim gadac o tym ale "w innych zwiazkach tez palilem i bylym to nie przeszkadzalo". Ja po prostu sie do tego nie przekonam, nie bedzie to spoko ze on sobie pali bo po prostu ja tego nie zaakceptuje i tyle. Zawsze bedzie mi to przeszkadzalo. Tak samo jakby przeszkadzaly mi fajki. Tak naprawde to jedyna jego wada bo naprawde to fajny niebieski ale on nie przestanie, ja nie zaakceptuje wiec nie wiem czy jest sens angazowac sie bardziej.
#zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie - bogata oferta przez cały rok
  • 69
Jak to jest, że gdy mowa o palących różowych to wykopki się odpalają, bo jak to tak dziewczyna może palić.

A jak facet jara to wszystko spoko, bo pracuje i studiuje xD ?


@mokry_sen_polonisty: nie wiem jak to jest bo sam nie mam problemu jeżeli ktoś sobie rekreacyjnie pali. Nie chciałbym być z kobietą, która pali codziennie (podobnie z piciem), ale jeżeli paliłaby raz czy nawet dwa razy w tygodniu to
@MlodyWilk: no jak to co, najpierw standardowo jarali te dżońty, potem wjechała kawa, używanie soli do wszystkiego (biała śmierć), kokaina, grzyby, heroina. wszystko wydawali na dragi, prostytucja za działkę, zastawiony dom, a na końcu smutna śmierć pod mostem. wszystko zaczyna się od MaRiHuAnY, początek i koniec [*] Rip in peace
@MlodyWilk: prawie wszyscy mają kłopoty z pamięcia, ciągle o wszystkim zapominają, zrobili się mało rozgarnięci, takie fleje i fajtłpay, wiecznie zamuleni, bez żadnych ambicji i zainteresowań za wyjątkiem lolka. Praca, dom, jaranko, jaranko, praca, dom. Nie wspominając już o tych którzy od jarania poszli krok (lub kilka) dalej i ćpają mocniejszy sort albo po prostu siedzą. W jakimś stopniu jest to związane z ich paleniem ale z pewnością nie w 100%.
@mokry_sen_polonisty: jak facet studouje, pracuje i jest normalny ale jara i wam fo przeszkadza to same powinnyscie #!$%@? jak najszybciej, bojyz musiscie zmieniac cos co wam sie nie podoba i tyle xD

Sam mialem raz dziewczyne ktorej moje palenie przeszkadzalo bo to PALENIE ZIOLA, choc ogolnie jak naciskalem to nie mogla sie przyczepic konkretnis o co w moim przypadku jej chodzi.

Kazalem jej #!$%@? to wielce zdziwiona i do dzisiaj przypomina