Wpis z mikrobloga

#dentysta witam :) wydałem w 2 miesiące około 28-30 tysięcy na żeby jeszcze 2 tygodnie i korony będę miał u góry 9 i przeszedłem 4 narkozy bo za nic nie siądę na fotek już jestem na samym końcu będę miał wszystko nagrane od a do z narkozę jak po wybudzeniu i w trakcie jak wyglądają zeby po spilowaniu jak wyglądają korony jak wyglądały zeby przed i po OrÄ wybielanie itd wiec w razie pytań piszcie śmiało materiał będzie za niedługo mam nadzieje ze uświadomi dużo ludzi którzy maja problemy z zębami oraz ludzi którzy sie boja panicznie dentysty ❤️#stomatolog #stomatologia #lekarz #zeby #pytanie #medycyna #zdrowie
  • 15
  • Odpowiedz
  • 0
@kocot: nic nie czułem bo narkoza a po trochę ale do przeżycia taki trochę denerwujący ból ale weźmiesz tabletkę i Ok ;) na narkozie miałem wywiewane 3 zeby na raz i lepiej sie czułem po nic nie bolało niż moja kobieta z 2 pod zwykłym znieczuleniem a ta narkoza podkreślam jest słabsza od tej normalnej co w poszyalsch dokładniej to sie nazywa kurde bie napsize teraz bo nie pamietam jak
  • Odpowiedz
  • 0
@CzarneChmury: 9 zębów a samo leczenie 12 tysięcy i teraz estetyka czyli korony 1400 jedna i same narkozy wyszły mnie bo zrobił specjalnie dla mnie 5600 zł lecz i tak to średnia Polka najwyższa to uwierzcie od 50 tys sie zaczyna xd tyle ile ja
  • Odpowiedz
  • 0
@thenotorious8: już wszystko mam jeszcze tylko teraz daje takie zastępcze na 2 tygodnie i potem akceptuje projekt albo nie i 2 tygodnie czkam na już moje wiec do półtora miesiąca czasu max 2 wszysyko będzie nakręcone zmontowane itd :)
  • Odpowiedz