Wpis z mikrobloga

@ruum: nfc mi nie potrzebne bo zawsze moge sobie zamowic zblizaka z ING i bede miec praktycznie to samo, glownie zwracam uwage na baterie(fajnie by bylo conajmniej 5h SOT), zeby telefon nie ubijal apek w tle bo jakeijs niesamowitej wydajnosci nie potrzebuje bo w gry nie gram, i fajnie jakby telefon dostal update conajmniej do Andka 9 (dlatego np S7 odpada)
@ruum: widzialem obie i jeszcze ta u pirza, i troche martwi to narzekanie o to ze nie zawsze ekran reaguje na dotyk i jasnosci tez wypadaja srednio
@ruum: zastanawiam sie tez nad Nokia 7 plus, z tym ze ona ma andka 660 ale za to czystego androida wiec chyba wydajnosc mimo wszystko bedzie okej
@fauxr: to raczej będzie ekran jak w średniakach. Co to Honora i ubijania aplikacji to nie mam pojęcia.

Nokie 7 Plus? Może być. Poczekaj jeszcze i może coś innego znajdę.
@fauxr: Nie pierdziel się z jakimiś miernymi średniakami, bierz jakiegoś rocznego flagowca, Nokia 8 , xiaomi mi6 (ew mi mix2 w jakiejś promocji), htc u11, xperia xz1, Lg g6, ewentualnie pocophone f1. Nie chce mi się opisywać każdego z osobna ale te telefony jedzą na śniadanie wszystkie powyższe średniaki pokroju p20 lite czy MI A2 /lite, no może niektóre mają trochę przestarzały design, ale liczy się wnętrze.