Wpis z mikrobloga

Cześć.
Szukam najlepszego telefonu w granicach 1600 - 3000zl. Obecnie mam s5 i juz z nim nie mogę...
Wymagania to wodoszczelność, ekran pomiędzy 4.5 - 5.5 cala nic więcej, dobra bateria i aparat. Minimum 4gb ram też było by ok. Myślałem coś o s8 albo HTC u12 ale są za duże. Xiaomi i inne gówno marki mnie nie interesują.

Ktoś coś?
#telefony #smartfon #szukam #colepsze
  • 8
@klinQQ
Jak koniecznie taki mały ekran to Sony Xperia XZ Compact. Obecnie ze względu na mniejsze ramki smartfony na poziomie 5.5-5.8" mogą być całkiem poręczne.
Spójrz może na Huawei P20.
@klinQQ: nie pisz na wypoku że ksiajomi to gówno xd ja kiedyś napisałem i mnie zlicznować chcieli, miłośnicy ksiajomi dobrego telefonu porządnej komórki z podzespołami tymi samymi co w Galaxy S9+ ale za 600 zł xd

ja bym na Twoim miejscu z takim budżetem tak jak mówisz, w stronę tego S8 poszedł albo dozbierał jeszcze tysiaczka i S9 sobie sprawił, jeśli Cię stać na flagowce.
@klinQQ Galaxy S9? Co prawda 5.8" ale w dzisiejszych czasach przy braku ramek są one zdecydowanie mniejsze. Sam posiadam V30, 6" gdzie wcale tego nie czuć jak kiedyś gdzie 6 oznaczała już #!$%@? tablet i musiałeś do niego plecak nosić.
@d3zet Posiada jakąś tam niewiele znaczącą IP53, wodoszczelności brak to fakt. Natomiast z tymi wymaganiami raczej na kompromis będzie trzeba iść.
W S9 bateria szału nie robi. V30 byłaby dobrym rozwiązaniem, pomimo swojego rozmiaru jest całkiem łatwa do ogarnięcia jedną ręką.
@1001001 ja tam jestem zadowolony z V30. Fajny ekran 18:9, DAC przez co na DOBRYCH słuchawkach gra miodnie, bateria trzyma cały dzień przy ciągłym LTE, aparat jak potrafisz obsłużyć tryb ręczny też sztos. W cenie do 2000 zł to idealnie. Jest jeszcze OnePlus6 ale to już troche inne wymagania.