Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#rozowepaski #zwiazki
Moze mi podpowiecie gdzie taki ktos jak ja moze kogos poznac bo juz sama nie wiem. Nie lubie klubow i czas oprocz pracy i studiow zaocznych spedzam w domu. Probowalam kilka razy wyjsc z kolezankami na dyskoteki ale jakos srednio mnie to bawi. Raczej wcale niz nawet srednio. Mieszkam w bardzo malej miejscowosci i w moim wieku- lvl 25, nie ma nikogo wolnego. Albo sa wolni faceci po 45 roku zycia lub jakies dzieci w wieku 15 lat. Ostatnio zaczepil mnie chlopak w sklepie ale jak sie okazalo ze jest 3 lata mlodszy to rozmowa sie skonczyla. Jezdze na nartach, czytam ksiazki, rozwiazuje krzyzowki. Bardzo lubie Gre o tron. Mam za soba 1 zwiazek. Nie przeszkadzalo mi to, ze jestem sama ale ostatnio uswiadomilam sobie, ze wracanie do pustych scian to nie to o czym marze. Ostatni raz na randce bylam w styczniu ale po tym jak niebieski non stop gadal o bylej, nasza znajomosc sie zakonczyla. Gdzie kogos poznac?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Zkropkao_Na
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie
  • 23
Wez księżke, czy te krzyżówki, które lubisz rozwiązywać i usiądź sobie sama (nie z mama/koleżanka) na ławce w parku. Proponuje po 17-18 jak już sporo ludzi skończy prace. Teraz do 19-20 jest w miarę jasno i bezpiecznie, wiec to raczej dobry okres. Jak mieszkasz na wsi, to niestety spróbuj w sąsiednim miasteczku. Powodzenia