Wpis z mikrobloga

Potrzebuję pomocy - Chce stworzyć swoją stronę internetową i zastanawiam się jakim sposobem jest to zrobić najłatwiej i najefektywniej. Stworzyłem stronę w html i css ale brakuje mi opcji a w kodzie z czasem zrobił się taki syf że nie ma szans by to ogarnąć a dodatkowo wszystko zaczęło się sypać, podstrony nie przełączają się tak jak powinny, brakuje animacji na stronie i miliona innych rzeczy i nic z tego nie będzie (miesiąc "pracy" choć bardziej zabawy do skasowania) i dlatego zastanawiam się czy jest jakiś inny, łatwiejszy sposób? :D #programista15k #internet #pytanie #html
  • 9
  • Odpowiedz
@SiemkaKtoPeeL: Jak ze wszystkim w programowaniu, jak chcesz to napisać ręcznie, to napisz jeszcze raz dokładnie planując komponenty kodu i przyjmując jakieś konwencje, które pomogą ogarnąć i szybko odnaleźć kod odpowiedzialny za dany element.
Albo użyj gotowych szablonów z wordpressa, ale wtedy już nie przesuniesz sobie etykiety o 5cm w lewo, jak będziesz miał taki kaprys.
  • Odpowiedz
@Legion616: Właśnie w moim wypadku planowanie nie ma sensu, ja na bieżąco mam nowe pomysły i muszę je wprowadzać, już nie mówiąc o jakiś nowych funkcjach na stronie i zmianach grafik, dlatego potrzebuje chyba coś bez kodów ale też coś co nie ma jakiś głupich ograniczeń typu liczba podstron i coś co mogę zmieniać i ulepszać tak jak mi odpowiada :x
  • Odpowiedz
Właśnie w moim wypadku planowanie nie ma sensu, ja na bieżąco mam nowe pomysły i muszę je wprowadzać, już nie mówiąc o jakiś nowych funkcjach na ...


@SiemkaKtoPeeL: Ja tez kiedys probowalem upiec Ciasto, ale ze nie potrafie takich rzeczy to wyszedl spalony zakalec. Wiec teraz jak chce ciasto to albo sobie kupie gotowe albo czekam az mi zona zrobi.

Tak samo ty jak nie umiesz to albo sie naucz
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@SiemkaKtoPeeL: Może zobacz Elementor do WordPressa. W Elementorze budujesz wygląd jak z klocków (nagłówek, teksty, zdjęcia itp.), są w nim breakpointy RWD i ew. możesz coś poprawić CSSem, jeśli jakiejś opcji brakuje.
  • Odpowiedz
@SiemkaKtoPeeL ja bym nie wierzył do końca w Wordpressa. Teraz raczej wszyscy wracają do stabilnych i nowoczesnych technologii, które umożliwiają największą kontrolę nad procesem wytwórczym - oczywiście mam na myśli PHP. Jeżeli chcesz to mogę Ci polecić mojego szwagra, potrafi dobrze pociąć istniejący layout na gotowy kod w PHP generujący przejrzystego HTML'a.
  • Odpowiedz