Wpis z mikrobloga

TEST NAPOJÓW ZERO BOLERO z Guiltfree

Co do samych saszetek, nie nadają się do wody gazowanej. Mieszam co prawda z Żywcem mocno gazowanym bezpośrednio w butelce ale i tak powstaje gejzer i mało co z gazu zostaje. Mieszanie z małą ilością wody i wlanie bezpośrednio do butelki daje jeszcze gorszy i gwałtowny efekt. Jedyna metoda to wsypanie bezpośrednio do butelki i szybkie zakręcenie, choć powstaje glut to po jakimś czasie ciśnienie się normalizuje i daje radę odkręcić normalnie korek.

Kiwi - 8/10 warto
Cola - 6/10 można mieć saszetkę jak się inne znudzą
Pomarańcza - 5/10 sztuczna, bez wyrazu
Dziki bez - 10/10 najbliżej do Fanty Shokaty, choć mniej cytrusowy smak
Mrzanka - 11/10 nigdy nie piłem takiego smaku, coś jak połączenie bardzo delikatnej, słodkiej mięty z gumą balonową, świetne.
Ice tea Cytryna - 8/10 daje radę
Jabłko - 9/10 bardzo dobre

Pochwalę się że ostatnio padło -20kg w diecie MŻ (mniej żreć) i właśnie po wyeliminowaniu słodkich napojów. Odżywiam się normalnie, tylko liczę kalorie i wyeliminowałem super słodkie rzeczy w tym uzależnienie od słodkich napojów.

#testsmaku #dieta #jedzenie #mirkokoksy #gotujzwykopem
  • 7
  • Odpowiedz
  • 1
@Kotimisio polecam mandarynkę, winogrono jasne, winogrono ciemne, gruszkę. I ja rozcieńczam w 2,5l bo inaczej jest za słodkie. No chyba że robię galaretkę to wtedy rozrabiam 20g żelatyny w 1l wrzątku. Jak przestygnie to rozpuszczam w tym saszetkę i do lodówki. Wychodzi zajebista galaretka bez cukru
  • Odpowiedz
@maein: Okropne względem czego? Piłem tyle słodkich napojów że jako ekspert mogę śmiało powiedzieć że za cholerę nie czuję różnicy oprócz posmaku słodzika (stewia). Są lepsze i gorsze smaki co staram się subiektywnie opisać bo @Hannahalla siedzi cicho. Poza tym przedstawiasz same ogólniki bez propozycji alternatywy, raz jeszcze pytam, są okropne względem jakich napojów?

Przypomina mi to trochę pitolenie że e-fajki są do dupy bo nie smakują jak prawdziwy papieros ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Kotimisio: względem zwykłych słodzonych napojów, jak fanta, zbyszko, oranżada, cola, a także cola light czy zero. Możliwe, że to stewia ma taki obrzydliwy posmak. Do aspartamu sie już przyzwyczaiłem, ale te soki strasznie mnie gryzą w przełyk.
  • Odpowiedz