Wpis z mikrobloga

Hej różowe z Poznania dajcie proszę namiary na porządnego ginekologa (najlepiej nfz), który nie stwierdzi, że to normalne jak skręca z bólu w czasie okresu bo taka uroda.
Już nie mogę patrzeć na różowego jak płacze i się skręca z bólu.
#poznan #rozowepaski #ginekolog
  • 8
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@dondon: na NFZ niestety nie potrafię polecić, ale ze znanylekarz pani Kornelia Tomaszewska jest naprawdę najlepszą ginekolog, u jakiej byłam. Potrafiła pomóc nawet z kwestiami pozaginekologicznymi, a jak musiałam krótko po pierwszej wizycie iść na drugą - zapłaciłam chyba że sto złotych mniej niż jest podane w cenniku na stronie.
  • Odpowiedz
@dondon: Jeżeli ma takie bolesne okresy to niech idzie po skierowanie do ginekologa-endokrynologa, żeby przebadał hormony, bo najczęściej to jest przyczyną bolesnych okresów (ja byłam z czymś innym co prawda, ale wtedy lekarz skieruje ją na Polną na oddział endokrynologiczny - leżałam tam 3 dni, ale wtedy wszystko jest zbadane na NFZ, bo normalnie na badania hormonalne to około 500-600 złotych musielibyście wybulić). Jeżeli chodzi o ginekologa to gorąco polecam Annę
  • Odpowiedz
@dondon: faktycznie przy niedoczynności tarczycy występują bolesne miesiączki...
Naprawdę polecam - zostałam zbadana od góry do dołu (dosłownie), to były tylko trzy dni (mi się akurat udało przyjechać na piątek-sobota-niedziela, a w weekendy w szpitalu jest mega luz, puste korytarze i cisza), a od razu byłam spokojniejsza, że nic się nie dzieje, bo miałam wszystko w normie. Większość niestety wychodziła z jakimiś diagnozami, dostały leki i fachową poradę. Generalnie dobrze wspominam
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@djavulen ale jak to się odbyło? Lekarz rodzinny wypisał skierowanie? Czy kto? Różowa chodzi prywatnie do endokrynologa. Ma jakieś guzki na tarczycy, które były badane, bierze jakieś tabsy i w sumie tyle.
  • Odpowiedz