Wpis z mikrobloga

via Android
  • 6
@Bm_th też mam te druga wersję, ale mopa jeszcze nie używałem. Jakim płynem myjesz?
@Shhhhhh1000
@ollo96 filmik nagram Ci jutro :)
@kolega_taty2
@niochland przesadzasz, układ jest normalny. Na górze brakuje po lewej stronie największego pokoju, bo umyślnie zamknąłem od niego drzwi. Co do pozostałych pytań to wyżej koleżanka ładnie odpisała. Robot nie jeździ jak debil, omija przeszkody itd.
  • Odpowiedz
@bgonzo
@chlopiec_kolejne_drzwi u mnie kondygnacja ma 150m i radzi sobie bez problemu, odkurza maksymalnie ponad 120m codziennie. Progi pokonuje bez problemu do 1,5cm. Przy oknie tarasowym jak próbował wjeżdżać na próg to się przechyla i dotyka podłogi rysując ją dlatego. Co do sprzątania przed odkurzaczem to najważniejsze są kable od ładowarek. dywaniki np łazienkowe potrafi przesuwać. Leżący koc czy bluzę omija. Wystarczy kilka razy go puścić i człowiek już wie co można
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Smartek: zwykłym do podłóg, ale to bardziej na samą końcówkę, a nie do środka do wody (bo wtedy się pieni mocno)
Mop jest okey, wiadomo nie na dokładne mycie brudnych podłóg, ale przemycie jest okey. Robię to tak, że daję mu obszar ~20m^2 2 razy, po czym go zatrzymuję i płuczę szmatkę, bo z moich obserwacji tak jest optymalnie :p
  • Odpowiedz
@Smartek: @zibizz1: Podajcie proszę modele swoich odkurzaczy
Z drugiej strony pytanie - czy jakbyście mieli kupić model wyższy/niższy to byście się mogli cofnąc w czasie i kupić model wyższy/niższy to byscie to zrobili ?
  • Odpowiedz
wersja w polskiej oficjalnej dystrybicji to international?
Czym się różnią dostępne wersje w kwestii wyposażenia i obsługi aplikacji?
  • Odpowiedz
@Qrka: na pewno nie kupuj iLife i innych podobnych gówien bez mapowania pomieszczeń. Mam i rzadko używam, bo mnie wkurza, że jeździ jak idiota.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Smartek: Ogarnia cale mieszkanie na 1 ladowaniu? Chodzi Ci na harmonogramie codziennie jak w pracy jestes czy na zawolanie gk uzywasz ? Potrzebujesz czasem uzyc zwyklego odkurzacza by cos poprawic?
  • Odpowiedz
@Niebadzlosiem: Po 80m2 (całym mieszkaniu) ma jeszcze prawie połowę baterii. Chodzi po mieszkaniu na zawołanie, bo póki co przyzwyczajam psa do niego i wolę to robić, gdy jestem w domu. Gdy się ze sobą oswoją to ustawię harmonogram. Na panelach nie, odkurza wręcz dokładniej niż zrobiłbyś to ręcznie, ciągle czuć bardzo gładkie (czyste) panele w każdym miejscu pod stopami, dziwne i przyjemne uczucie. Dodam, że przed pierwszym użyciem wysprzątałem całe mieszkanie
  • Odpowiedz
@kendi: Wszystkie gadżety od xiaomi kupuję w sklepie stacjonarnym w Konstantynowie Łódzkim. Chłopaki mają też wystawione przedmioty na Allegro, spróbuję znaleźć nazwę użytkownika.
  • Odpowiedz