Wpis z mikrobloga

Prawda Futbolu: nagrywana z telefonu, dźwięk i obraz nie zgrywają się, gościem jest najlepszy ziomek prowadzącego, całość przypomina typowy #patostream - 8 tys osób na live

Stan Futbolu: profesjonalne studio za gruby hajs, trzech ekspertów, a za wszystkim stoją jeszcze osoby odpowiedzialne za transmisje - 2 tys osób na live

#prawdafutbolu #weszlo #pilkanozna #mecz
  • 11
@MajowyWurst: Dobrze, że obie produkcje są dostępne do późniejszego odtworzenia, lubię posłuchać i jednych i drugich. Przy czym Prawda Futbolu, jest w pewien sposób urocza - Kołtoń po prostu bierze, nagrywa, często ze swojego domu, wcześniej jakoś zanim nie przepadałem ale teraz mnie tak nie denerwuje. Ale Borka trochę za dużo, mam wrażenie, że on cały czas mówi to samo. Stan Futbolu jest bardziej profesjonalny, więcej opinii, trochę bardziej merytoryczna dyskusja.
@MajowyWurst: Jak połączysz Stan Futbolu z programem Kołtonia to ci wyjdzie dopiero prawdziwy patostream( ͡° ͜ʖ ͡°)
Kołton jako magical(nawet podobni),fałszywi ludzie którzy wszędzie widzą hajs,bierzesz Kowala i Iwana jako Pezeta I Baobaba i zaczynasz imprezę( ͡° ͜ʖ ͡°)