Wpis z mikrobloga

@jull-jonowski: oglądam ( ͡° ͜ʖ ͡°) Może jak ktoś widzi tylko repre, a nie przytoczony tu klub, to może stwierdzić, ze padaka. Ale tez, nie można powiedzieć, ze jednym z wariantów gry, nie jest podanie do Papadopulosa (który jak na Polskie warunki, potrafi przytrzymać piłkę tyłem) i podanie do szybkiego Valenci.
@ecored: Właśnie, to jest jeden z wariantów gry. Podoba mi się Piast w tym sezonie, bo grają z polotem, mają dużo ciekawych rozwiązań akcji, są dobrze przygotowani fizycznie, a więc mogą coś ugrać w tym sezonie. Papadopulos osobiście mi się nie podoba: strasznie wydaje się drewniany (porusza się jak wóz z węglem) , generalnie męczy się z piłką i zmarnował dwie świetne patelnie-z Legią i Sosnowcem. Ale skoro ma takich konkurentów
@jull-jonowski: Co do transferów. Wydaje mi się, że priorytetem byłoby zatrzymanie Jodłowca, bo chłop widać, że odbudowuje się w Gliwicach i środek pola z Dziczkiem wygląda fajnie. Wystarczy spojrzeć na mecze z Jodłą, a bez niego. Co do napadu, to włodarze Piasta raczej nie słyną z "głośnych" transferów, a szczególnie jeśli chodzi o pozycje napastnika.
@ecored: Myślę, że jak mieli pieniądze, by wykupić Czerwińskiego, to i mają środki by wypożyczyć takiego Świerczoka. Pytanie, czy sam piłkarz byłby chętny do powrotu do Polski. Jeśli nie będzie strzelał w Bułgarii, to będą chcieli gdzieś go wypożyczyć, a Piast na pół roku, bez możliwości pierwokupu (zakładam, że włodarze Piasta przyjmą go z pocałowaniem ręki) wydaje się dobrą opcją