Wpis z mikrobloga

@_Tequila_: powiem tak, ma to swój urok, ale tym razem się nie postarał ;), tzn skuteczność ma (jak zwykle w sumie), ale wolałem prowokowanie zabawno-zaskakujące niż branie na smutną historię, nudy [ziewa]

@Elfik32: akurat ten osobnik może organizować takie akcje żeby w przyszłości pokazać jak łatwo jest zmanipulować 'tłumem', wydaje mi się że kiedyś już nawet coś takiego pisał, ale nie chce mi się szukać :]
  • Odpowiedz
@wtfagain: nie śledzę jego działalności ani prowokacji, kojarzyłam po prostu, że jest dośc aktywny na wykopie...

też wolę te śmieszne akcje... w czyimkolwiek wykonaniu.

granie na emocjach i naiwności to raczej jedna z najbardziej prymitywnych i najmniej wymagających wysiłku sztuk;) I nie bawi a ja tu jestem głownie dla rozrywki.
  • Odpowiedz
@Elfik32: no właśnie o tyle jest według mnie postacią na plus że już dość długo funkcjonuje na jednym koncie :], więc wiadomo z kim ma się do czynienia, tylu się tu kręci trolli przeciętnych działajacych po 3-5 miesięcy a on mnie bawi bo jest przewidywalny i jak czasem coś napisze to jest zabawnie, np. tu moge 'go czytać' ale gadanie to strata czasu ;)
  • Odpowiedz
@Elfik32, @Liliah, @reddigg: chill out and oglądajcie koniec cywilizacji.

Poeta pisał kiedyś, że innego końca świata nie będzie. Miał na myśli co innego, ale co z tego? Już nie obrazi się, jeśli nagniemy cytat.

Też się kiedyś martwiłem, jaka to młodzież nie jest zła, konsumpcjonistyczna i tak dalej, ale w końcu stwierdziłem, że w sumie co mnie to obchodzi? Bibliotek na razie nie palą, a każdy ma prawo
  • Odpowiedz
moim zdaniem przez takich osłów, którzy tak się zabawiają ze społecznością wykopu, ludzie, którym naprawdę można pomóc stracą najbardziej i jak ktoś chce się zabawić czy podpuścić to lepiej niech robi to jak ten koleś od Lotto. Przynajmniej był ubaw i nikt na tym nie stracił. No, chyba, że ktoś naprawdę wygra 6 w lotka i będzie się chciał podzielić kasą z nami :P
  • Odpowiedz