Wpis z mikrobloga

Gdzie polecacie spoty walki (boks, kickboxing, mma, boks tajski itp) we #wroclaw z multisportem? Zależy mi, żeby była grupa dla początkujących, którzy nie uprawiali żadnych sportów walki.
Raz byłem na treningu MMA, było zajebiście, ale większość trenowała po kilka lat, a ja, że nic nie trenowałem wcześniej to mało co ogarniałem. Dlatego wolałbym też coś dla początkujących.
  • 15
@DreqX: ja zaczęłam w tym tygodniu Krav Magę w Klubie Samuraj na Bałtyckiej. Na razie wygląda spoko, grupa całkiem początkująca.
Dopłata do multi 60 złotych.
@DreqX zobacz sobie grafik na fb, do każdego sportu masz grupę poczatkujacą i zaawansowaną, na początkujących są ludzie który nigdy nie mieli styczności z SW. Luz, nikt cię nie będzie bił xD
@DreqX ochraniacz musisz mieć, kosztuje jedynie 20 zł, możesz sobie kupić w fightershop, koło kina nowe horyzonty, polecam taki z 2 rodzajów gumy, co do rękawic to na mma pierwsze treningi to była kondycja, obalenia i parter więc nie są potrzebne ALE poprzedni trener tej grupy nie będzie już prowadził zajęć więc nie wiem jak teraz będzie. Na K1 raczej pełny zestaw czyli golenie, rękawice bokserskie. Sprzęt ogólnie co jakiś czas jest
@DreqX a, jak masz to sobie weź koszulkę nie bawełniana tylko taka bardziej przylegającą, np termoaktywna, bawełniana będzie się plątać w parterze i może nie przeżyć. Wkurza jak przekładasz nogę i stopa zaczepia o koszulkę partnera. XD