Wpis z mikrobloga

  • 2
@laczka nie zamykam się na żadne ewentualności, przyjmuję propozycje w zależności od tego czy mi się kalkulują i jakie dają możliwości. Nie uważam się ani za typowego korpo-pracownika, ani za freelancera :D
  • Odpowiedz
  • 1
@laczka w czasie studiów poszedłem do pracy na Android juniora i dopiero tam zacząłem ogarniać jak cały proces kodowania rzeczywiście wygląda, pierwszy raz dotknąłem Androida.. Potem poszło samo :) Miesiąc-dwa w pracy nauczyło mnie więcej niż całe studia, ale nie uważam, że były one stratą czasu - przez parę lat przesiąkasz środowiskiem IT, to daje bardzo dużo obycia na przyszłość :)
  • Odpowiedz
  • 1
Gratulacje! A ciulami którzy kwestionują zarobki bo jezdzisz furą za 1/3 jednej wypłaty się nie przejmuj.

Tak się to robi frajerzy!
  • Odpowiedz
  • 0
@slane nie uważam, że nazwanie kogoś ciulem za takiego posta jest odpowiednie:) Poza tym nikt ich nie kwestionuje, to było zwykłe pytanie :) A nowej wypłaty jeszcze na oczy nie widziałem, dopiero będę zaczynał, więc raczej samochód za +/- jedną wypłatę :D
  • Odpowiedz
@FoczanPingwianu
No muszę się zgodzić, że mogłeś odebrać mój komentarz tak jakbym chciał Cię wysmiac czy coś w ten deseń, ale zapewniam, że nie to miałem na celu.

@slane
Trochę to niemiłe, internet, ale piszesz do człowieka, a nie maszyny
  • Odpowiedz