Wpis z mikrobloga

@Psychopathy_Red: Tak, dobry content. Debilne wypowiedzi, do tego zaspamował kilka razy cały wykop swoimi skanami. No i nawet nie potrafił się kłócić z tymi gimnazjalistami, ciągle obrażał użytkowników. Nie wiem jak można kogoś takiego szanować.
  • Odpowiedz
@tumekpozdrawiamfisia: @Kaann: @Justyna712: @Psychopathy_Red:
dokładnie, od tego czasu poziom humoru na wykopie drastycznie spada... a wtedy przynajmniej pan prezydent zaskakiwał contentem z p------------m-a to jakieś losowe enigmatyczne Dd we wpisie, a to 3 dni pod rząd wrzucał zdjęcia k---a obrócone do góry nogami(znowu obróciło zaraz nie wytrzymuje), a to nazwał kogoś debilem... ehh złote czasy wykopu i mikrobloga
SiekYersky - @tumekpozdrawiamfisia: @Kaann: @Justyna712: @Psychopathy_Red: 
dokładnie...
  • Odpowiedz
Tak, dobry content. Debilne wypowiedzi, do tego zaspamował kilka razy cały wykop swoimi skanami. No i nawet nie potrafił się kłócić z tymi gimnazjalistami, ciągle obrażał użytkowników. Nie wiem jak można kogoś takiego szanować.


@MaxMar: A teraz wykop zaspamowany patostreamami, rozdajo, anonimowymi wyznaniami, baitami i wojenkami religijnymi. Że mogę czarnolistować? Lecha też mogłeś jak Ci przeszkadzał. A, no i nigdzie nie napisałem, że go szanuję. Jednak moim zdaniem Mirko z
  • Odpowiedz