Wpis z mikrobloga

#dofinansowanie #samozatrudnienie #firma #urzadpracy

Witam Mirki,
Ubiegam się o dofinansowanie na firmę jednoosobową(grafika/wideo), pracuje sobie na freelansie od kilku lat, współpracowałem z wieloma firmami, osobami więc portfolio mam dość szerokie, pytanie teraz jak to przedstawić w urzędzie pracy, jak udowodnić swoje doświadczenie zawodowe "na papierze", nie mam żadnych kwalifikacji/kursów w tym kierunku ale tak jak wyżej wspomniałem to doświadczenie mam, tyle że nie wiem jak im to teraz pokazać. Czy rekomendacje od klientów/firm dadzą rade, a jeśli tak to jak coś takiego napisać? Mam kilka umów o dzieło itp ale boje się że to za mało. Ktoś coś wie, ktoś coś pomoże? Z góry dziękuje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 4
@PfefferWerfer: Wydaje mi sie że musze w jaki kolwiek sposob to potwierdzic bo jestem po liceum i mi powiedza haha #!$%@? cie
@RSGApps: W takim razie jak udokumentować takie lata pracy w tym momencie? Czy jesli napisze do firmy x i ona napisze mi cos w stylu "W latach tych i tych wspopracowalismy z tym i tym robilismy to i to, polecam firma x" to to bd ok ?
@RSGApps: punkty dostajesz za wykształcenie w danym kierunku i za doświadczenie w danej dziedzinie. Doświadczenie typu umowa o prace czy umowa o dzieło. Jeżeli chcesz wiedzieć dokładniej to poczytaj regulamin, każdy PUP ma swój i swoje zasady punktowania. Sprawdź sobie czy uzbierasz ta minimalna ilość punktów.