Wpis z mikrobloga

#baterie #ladowarka #ladowanie #zakupyzchin #aliexpress
Cześć wszystkim.
Kupiłem ostatnio na Ali ładowarkę z funkcją power banku (liitokala lii402). Baterie ładuje fajnie ale jak podłącze smartfon to cały czas się zachowuje jakbym szybko podłączał i odłączał ladowarke. Wie ktoś jaka może być przyczyna? Nie znam się na tym a chińczyk próbuje mi wmówić że to moja wina.
  • 13
@mite: Ten port jest do używania ładowarki jako powerbank. Ile masz ogniw włożonych? W niektórych modelach trzeba mieć co najmniej 2 ogniwa, żeby zadziałało.
@mike3e: próbowałem na różne sposoby, z jedną baterią z dwoma z czterema. Jeden port jest do ładowania tychże baterii a drugi opisany "output" do ładowania telefonu czy co tam kto chce. Żeby ładować tel to trzeba odłączyć ładowarkę od sieci
@mite: Jakie to są ogniwa? 18650? Powinno być tak, że wkładasz ogniwa, odpinasz od zasilania i po podpięciu telefonu zaczyna się ładować. Jeśli nie działa na 2 ładowarkach to spróbuj z innym telefonem. Może próbuje coś wynegocjować i się nie dogadują.
@mite: to niestety nie pomogę. Sam mam Lii-500, ale nigdy z tego nie korzystałem. Raczej traktuję to jako ciekawostkę, bo normalne powerbanki są sporo mniejsze i mają QC/PD ;)
Nie wiem jak to sprawdzić nawet. Kupiłem je na aledrogo. Jak do gościa napisałem że coś z nimi nie tak to od razu mi wymienił. Kurier był już następnego dnia. Mimo tego że wymienione to i tak sytuacja się nie zmieniła. Na bateriach jest data 2015r