Wpis z mikrobloga

Moje odczucia po wczorajszym streamie... nie wiem, bo nie oglądałem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ale znudziło mnie już słuchanie jak Gocha wyzywa Jacka i go tyra, bo ona wciąż używa tych samych słów i oglądając nowe streamy ma się wrażenie, że ogląda się powtórki.
Codziennie mówi, że będzie ogarniała, pójdzie po dowód, albo do pracy... a kończy się na tym samym czyli piciu Taterki i pójściu spać albo siedzeniu w kuchni.

Z Grubym jest tak samo. Jest monotematyczny i nudny. Walka, FameMMA, ćwiczenia i donejciki...

Jak czegoś nie zmienią - nie pojawią się nowe osoby i pomysły... będzie spadek widowni i donejtów co może go zmotywuje do działania.
Magia U2 znika. Jest nudno, że się nie chce tego oglądać.
#danielmagical #patostreamy
  • 10
  • Odpowiedz
@Balwanek_i_platki_sniegu: No właśnie, nie oglądałeś, a Jaca w pewnych momentach ripostował obsrańca, bo już nie wytrzymał słuchania tego. Szczególnie jak przyszedł temat o "partnerach". Jaca był tak odpalony, że wszyscy na czacie pisali, aby dawał już w końcu w ryj obsrańcowi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Balwanek_i_platki_sniegu: Ja praktycznie nie oglądam od ponad roku, może z 5 razy od tamtego czasu odpaliłem streama, z reguły wyłączałem po 5-10 minutach, raz leciał godzinę bo... przysnąłem XD Wystarcza mi tag i shoty. Postać grubasa generuje u mnie taki poziom cringe'u jakiego nie było w stanie wygenerować u mnie oglądanie Trudnych Spraw XD
  • Odpowiedz
@Balwanek_i_platki_sniegu: jest jak piszesz, ale powodów szukałbym gdzie indziej. Magical ma FAS, niskie IQ i jest życiowym nieogarem na którego spłynął deszcz kasy ale i jemu zaczął ciążyć wizerunek brudasa, biedaka i menela. Coś jak Rafonix po wyprowadzce od staszki czy potem gdy już wbił sporo subów i znani jutuberzy zaczeli z nim gadać. Magical próbuje się z tego wyrwać ale jest za głupi i zbyt nieporadny by pomóc matce, a
  • Odpowiedz
@Balwanek_i_platki_sniegu: Problemem jest to, że Daniel traktuje to jak prace zarobkową. Kiedyś to była dla niego zabawa. Były wyzwania, tańce, wesoło spędzany czas z ekipą której już nie ma. Czerpał radość, z tego że daje ludziom rozrywkę. Teraz to stream jest odpalany jako łatwy sposób na zarobek z którego ciągle jest niezadowolony, a dawniej możliwość kupna sobie nowego ubrania sprawiło mu ogromną radość.
  • Odpowiedz