Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@mar111cin: a co mam więcej pisać, że się spóźnił na awizacje którą sam sobie wybrał? że pojazd nie był w pełni wyposażony tak jak miał być? że kierowca tylko #!$%@? rzuca i dostaje zakaz wjazdu na teren zakładu? że zaczął kręcić pauze zamiast czekać i jak mogli go ładować to jaśnie pan stoi na pauzie i teraz nie może się podstawić pod rampe? Szkoda gadać ile krwi mi napsuł jeden cymbał.
że się spóźnił na awizacje którą sam sobie wybrał


@sodomek: Awizacja ( ͡° ͜ʖ ͡°) samochód jak się spóźni 15 minut - to gdzie on jest, hurr durr kary itp. Ale jak przyjedzie i czeka 4-8h to wszystko w porządku...

Raz miałem przypadek, że auto było o 15 na firmie, a załadowali do końca (bo zbierali materiał) dopiero drugiego dnia o 10. :
- Panie, ale wypadało
@sodomek: polscy załadowcy to najgorsze #!$%@? xD

Gdzie, powiedz gdzie na zachodzie każą czekać człowiekowi 24h lub dłużej? Do rana, gdy przyjechało się po południu, lub kilka godzin po awizacji to owszem, ale 48h?

Byłem ciężarówką w 16 krajach.
@Maciek5000: dzisiaj mi przewoźnik płakał o tym że stoi na rozładunku od 4 godzin i nie chcą go rozładować. O tym ze w międzyczasie zrobił przepinkę i na załadunek pojechał innym koniem to już zapomniał mi powiedzieć. Czasem wina nie jest jednoznaczna ale co do tego ze w Polsce panują najgorsze warunki na załadunkach/rozładunkach to się w pełni zgadzam.
@papaj_21_37: amazon - fix termin oznacza tyle co nic
lidl - fix terminy są, tyle że spedycje was oszukują i mówią że rozładunek od rana a rozładunek jest od 20 ( ͡° ʖ̯ ͡°) nawet mogę podać (albo nie mogę RODO) nazwy niemieckich spedycji które dadzą ci kilkadziesiąt ładunków w miesiacu na sprzedaż bez żadnych starań - wszystkie ładunki do czterech liter, chyba że pościemniasz przewoźnikowi to