Wpis z mikrobloga

@OddajButa123 #!$%@? chciałbym aby gameplay PESA był w fifie, ale jak widzę London FC zamiast Chelsea to mi się płakać wręcz chce :( Ja na swoją obronę biorę to że zawsze kupuje z kumplem na pół (na dwie konsole konto), także przynajmniej trochę okradam EA :)
@chim3ra: Oczywiście że PES, gameplay jest dużo bardziej rozbudowany z tym że my club to rzeczywiście jest gorszy tryb niż UT.Ale jeśli piłka sie nie interesujesz i wolisz Arcadową rozgrywke to zostan przy fifie
@OddajButa123: mi w FIFIE więcej przyjemności sprawia budowanie składów, otwieranie paczek i SBC niż sam gameplay, więc pewnie kupię, jak co roku zresztą, w okolicach Black Friday / początku stycznia. Wydaję 100 zł, do maja ciupię LW i lepsze SBC, a skład kupuję w trakcie TOTS crashu.
@chim3ra: W tym roku troche to rozbudowali ale i tak niewystarczająco żeby konkurowac z UT.Ja tam i tak wole grac w kariere która w fifie jest niestety słaba, pamietam jak grałem w fife 10 i miałem tam w karierze wiecej opcji niż mam teraz
@OddajButa123: hehe. chciałem dać szanse dla tej pseudo gry jaką jest pes. zagrałem kilkadziesiąt spotkań w demo ale niestety nie mogę. ta gra jest tak drętwa i klockowata jakbym grał w ere futbolu 2002. Chcąc nie chcą kupię fife 19.
@OddajButa123 BTW, Jak donosi firma Chat-Track, w Wielkiej Brytanii PES 2019 w wersji pudełkowej sprzedał się aż o 42 % gorzej w porównaniu do zeszłorocznej edycji w tym samym okresie od dnia premiery.