Wpis z mikrobloga

Co można w PL kupić za krypto? Pizze w pyszne.pl? Może macie ulubione sklepy?

Ostatnio Amazon zablokował API do generowania gift cardów i coraz ciężej spieniężyć krypto w sensowny sposób.

#bitcoin #kryptowaluty
  • 16
  • Odpowiedz
@Dzakus: przespałeś ostanie kilka miesięcy
bitcoin przestał być uważany za substytut pieniądza przez bitcoinowców,
obecnie jest on uważany za store of value jak złoto xd
co jest jest śmieszne, bo oni myślą że trudność kopania btc to coś obiektywnego tak jak fizyczna trudność znalezienia i wydobycia złota xddd
no ale to w większości nerdy komputerowe co widziały kilof jedynie w miniecraft i tyle wiedzą o świecie
jak w końcu mit SoV
  • Odpowiedz
@cypherpunkbtc: źle może napisałem. Miałem na myśli. Jak skonsumować BTC bez wymiany? Mam BTC i chce po prostu się je wykorzystać bez dotykania FIATów. Skoro nie zakupy to może jest coś o czym nie wiem.

  • Odpowiedz
@Dzakus: prawdziwy bitconowiec nic nie kupuje za btc tylko holduje i czeka na $500K żeby wszystko sprzedać za dolary
kupić lambo, MacBooka, ajfona, wyrwać wszystkie laski z tindera i mieć bungalow na Seszelach
  • Odpowiedz
@cypherpunkbtc: to są koszty, które można ponieść, jeśli będę mógł kupować rzeczy. Teraz mogę kupić pizze, czyli jest to warte tyle ile kawałek ciasta z dodatkami. Nie jestem w stanie wydać 1500 zł w BTC na jedzenie, czyli ten BTC ma mniejszą wartość.

@DanielloPL: dzięki przyjrzę się, ale już widzę, że trzeba zweryfikować dane osobowe.
  • Odpowiedz
@cypherpunkbtc: powiedz mi cumplu bo widze nadajemy na podobnych falach. Jaka trzeba byc amebą umyslowa w tym przypadku OP ktory chce za btc kupować towary, spieniezac je ale nie wymieniać na fiaty :D
@Dzakus: to tak jakbys pojechal do Japonii i chcial placic złotówkami ale ich nie wymieniajac. Te twoje cyferki w walecie to tylko zapis cyfrowy ktory nic #!$%@? nie znaczy, tak samo jak nic nie znaczy ze masz
  • Odpowiedz