Wpis z mikrobloga

masakra, czaicie byłem na stacji, tankuje, po tym ide płacić, płace kartą i wbijam PIN i tak czekam czekam, nagle pracownica woła jakiegoś ziomka obok i prosi mnie o wyciągnięcie kart,00y z terminala i bierze tą kartę i z tekstem
KARTA ZATRZYMANA !
ja mówię że co ? z jakiego powodu ?
a oni do mnie, że taka dyspozycja od terminala i nie oddadzą mi jej :O
Ja zącząłem się kłócić, wyszła napina i #!$%@? nie oddali mi karty
spotkał ktoś się z taką sytuacją ?
#bank #karta #eservice #kartaplaticza ##!$%@?
  • 11
@karol91plch: Jeżeli kasjerka otrzymała taki komunikat na terminalu to jest zobowiązania do zatrzymania karty. Po zatrzymaniu na twoich oczach powinna ją zniszczyć, tj.
" w przypadku kart z paskiem magnetycznym - naciąć pomiędzy paskiem magnetycznym a paskiem do podpisu, pamiętając o tym, by nacięcie sięgało od 1/2 do 2/3 długości karty. Nacięcie należy wykonać od tego końca, na którym nie ma hologramu, uważając przy tym, aby nie uszkodzić paska magnetycznego, paska
@xoes: #!$%@? dzwonie do tych dzbanów i Pani pyta o ... hasło kod które zostało nadane podczas zakładania konta :O
- #!$%@? nie pamietam,
no to dalsze pytania :
1.nr pesel
2.nr dowodu
3.Adres zamieszkania
4.w jakiej walucie jest kredyty hipoteczny
5.4 ostatnie cyfry loginu do bankowosci elektroniczcnej
6.
7.
8.... nie pamietam, ale po tym wszytskim Pani mi powiedziała, że weryfikacja nie prawidłowa, prosze ponownie się połączyć z konsultantem lub
jeszcze telefon mi się rozładował, #!$%@?łem się na maksa, to tylko poprosiłem napisać oświadczenie że zatrzymali karte i skan, informacji z terminala i podpis... ja #!$%@?