Wpis z mikrobloga

Jako, że mamy okres dość spokojny w klubowym futbolu a okna transferowe są zamknięte to zarzucam temat do wspólnej dyskusji. Nie, nie chodzi o przepłaconego Kepe ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°). Chodzi o skrzydłowych! W kadrze Chelsea mamy 4 skrzydłowych: Hazarda, Williana, Pedro, Mosesa i gdzieś majaczącego w oddali Hudsona-Odoi. Co ciekawe 'podstawowa' trójka ma kontrakty do 2020 roku (30.06.2020), jedynie Victor posiada umowę wiążącą go z klubem o jeden sezon więcej. Nie jest żadną tajemnicą, że Eden chciałby spróbować swych sił w Realu (czy tam innej Barcelonie). Parafrazując klasyka - Willian jaki jest każdy widzi. A Pedro, choć ostatnio we wspaniałej formie to młodszy się nie robi. Nie wiem czy w ogóle jest sens pisać coś o Mosesie na pozycji skrzydłowego. ¯\_(ツ)_/¯ Czyniąc długą historię krótką - kogo wy widzielibyście na bokach pomocy/ataku w przyszłości?

#chelsea
Pobierz Kristof7 - Jako, że mamy okres dość spokojny w klubowym futbolu a okna transferowe są...
źródło: comment_CsG5HgGGzMxkrg3mNLyJ1Bz7ihKvqTmb.jpg
  • 21
@Kris1910: Musonda ma bigos w głowie na poziomie Williana dodatkowo jest o wiele gorszy. Nie odpalił i nie odpali. Dodatkowo to nie jest do końca skrzydłowy.

@Kristof7: Ja jestem za tym albo kupować cracka albo postawić na zdolnego z Chelsea zamiast wywalać kasę w niewiadomo co. Pulisic do końca mnie nie przekonuje, już prędzej Bailey ale to i tak bez szaleństw. Chelsea powinna kupować kogoś pokroju Mahreza, Sterlinga, B Silvy
@RMJ-: Dwie pierwsze kandydatury całkiem ciekawe a o tym Lozano to dopiero usłyszałem na mundialu.

@Kris1910: W tego Musonde to wierzę mniej niż w Świętego Mikołaja.

@stillhet: Bailey jak cię mogę ale drogi cholernie. Pulisic jest w promocji bo zapowiedział, że nie przedłuży umowy z BVB. Imo największa głupota tego lata, że nie sprzedano Williana do tej Barcy i nie kupiono tego Pulisica.
@Kristof7: Kepa był pół roku temu do wyjęcia za darmo ( ͡° ͜ʖ ͡°), nie sprzedanie Williana ( ͡° ͜ʖ ͡°), dodatkowo brak informacji od klubu dla Cahilla czy Moraty że są marni i niech sobie szukają nowego klubu to też jest kryminał. Bakayoko został wypchnięty ale wróci bo nikt się na niego nie nabierze. W sumie Drinkwater wyszydzany mocno ale z całej
@Kristof7: @stillhet: @burbonek7: Liczę na Musonde, w ten sposób ,aby nie wydawać milionów na jakiś przeciętniaków. Nawet jeśli się porządnie nie rozwinie to może być to zmiennik. Oczywiście można i go sprzedać, a potem nie daj boże odpali i ludzie znowu będą się śmiać z Chelsea ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ale jak wspomniałem wcześniej zobaczyłbym Chiesę. Natomiast kto zastąpi Hazarda? Kandydat jest tylko jeden. Alonso
@Kris1910: Lubię Włochów a jak historia pokazuje Włosi lubią Chelsea. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Podoba się mi taka opcja ale za Hazarda to widziałbym Martiala. Gość jak ma wolną rękę a nie Mou z batem nad głową to robił spore wrażenie.
Zaha, Martial, Musonda, Bailey, Richarlison. Jeżeli Sari będzie grał tak ofensywnie jak teraz to praktycznie w następnym sezonie każdy będzie chciał u nas grać. Tak samo jak w liverpoolu Kloppa.
@Judasz9: Bernardeschi jest w Juve więc wiesz, Barardi solidnie faluje. Gracze z Ameryki Południowej to dla mnie melodia przyszłości a nie zawodnicy na których już dziś można oprzeć tak wielki klub. Podobnie patrzę na Lozano, gość sporo strzela ale chciałbym mieć przy okazji takiego transferu kogoś na ławce kto wejdzie i ewentualnie godnie go zastąpi.
@Judasz9: Spokojnie, to tylko temat do luźnej dyskusji. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie liczyłbym na transfery do klubu zimą, prędzej na sprzedaże. Maurycy jak na razie gra wąska kadrą i nie spodziewałbym się wielkich zmian przy tak paździerzowatej grupie LE.
@Kristof7: Sarri jest ofensywny, więc w końcu zauważy pod koniec sezonu lub w połowie że Willian i Pedro mają wiek. No chyba że się jakaś nowa twarz ze szkółki wybije co było by najlepsze. I w ogóle w LE powinien stawiać na Młodych Musonda cziki Juan Castilio Abraham
@Judasz9: Niech ten Christensen z RLC grają regularnie w tych meczach to już będzie coś. A i takiego Palmieriego czy Zappacoste z chęcią bym zobaczył czy się poprawili w porównaniu do poprzedniego sezonu.