Wpis z mikrobloga

@josedra52: z tego mogą kisnąć osoby w wieku 12 lat, bo raczej nie więcej. Baba ma dziecko i rozstała się z facetem. O jakie #!$%@? śmieszne, rozumiesz śmieszne xDDD Chyba, że chodzi o to, że czarny :)))) bo biali nie rozstają się mimo, że mają dzieci, żeby nie było
  • Odpowiedz
@norepinefryna: jeszcze jakbys miała pojęcie o czym piszesz.

bo biali nie rozstają sie


A wiesz jakie sa procenty "uciekających ojców" wsród białych, czarnych i żółtych? ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
Baba ma dziecko i rozstała się z facetem. O jakie #!$%@? śmieszne, rozumiesz śmieszne xDDD


@norepinefryna: No sorry, jak ktoś robi wysryw swojego prywatnego życia za suby i gratisy z Sephory to musi się liczyć że ludzie będą mieli z niego bekę.
  • Odpowiedz
@inozytol: No ale co mnie obchodzą procenty? Mi nie chodzi o to gdzie ucieka najwięcej, uciekających ojców można znaleźć w każdym kraju, rasie, wieku i tak dalej. Już kiedyś prowadziłam na ten temat bezsensowną dyskusję, tym razem zakończę swoją wypowiedź w tym miejscu, bo mi się nie chce kolejny raz.
  • Odpowiedz
@Laura_: No jak ktoś ma takie poczucie humoru to pewnie jest śmieszne :) Dla mnie nie jest, mam prawo.
Nie, nie jestem matką, ani samotną matką. Mnie jakoś nigdy śmianie się z rozbitej rodziny nie kręciło, co kto lubi.
  • Odpowiedz