Wpis z mikrobloga

@OBAFGKM: Ja się nie ekscytuje cumplu, mam jedynie niezły ubaw z dzbana który cieszy się z bana dla innego dzbana żeby za chwilę samemu zaliczyć bana przy akompaniamencie kwiku ludzi rozdartych emocjonalnie między radością z pierwszego a bólem dupy o drugie. XD
  • Odpowiedz
twierdził że można bzikać 13latki


@WidacZabory: hueh, zaryzykuje. W niektórych krajach można ¯\(ツ)_/¯

Przyznam, że sam się trochę złapałem i dopiero dziś zauważyłem, że wczesne pokwitanie według normy z 2010 też zostało podciągnięte pod pedofilię. I choć nie jestem pewien czy chodzi o wiek 10-11 gdy pokwitanie się zaczyna czy też nawet 14 latki (wczesna faza dojrzewania to między 12-14. rokiem życia). I choć to nie wiek się liczy sam w sobie, a co kogo kręci to z grubsza trzeba się z tym pogodzić.
Choć z tej klasyfikacji wyszłyby kwiatki, typu w wielu krajach Europejskich pedofilia jest legalna (ale tylko jeden
  • Odpowiedz
'czy to już pedofilia'


@WidacZabory: Na policji to bez znaczenia bo i tak mają na to jeden paragraf jeśli się nie mylę.

jest też coś takiego jak polskie prawo

No tak, i dlatego nikt mądry się nie bierze za młodsze niż 15. Zauważenie, że nie wszędzie jest takie prawo to przecież jeszcze nie nawoływanie do czegokolwiek, nawet do zmiany prawa. Tylko trzeba chyba uważać żeby nie brzmiało to jak propagowanie
  • Odpowiedz