Wpis z mikrobloga

@Piottix: oczywiście, że mi się podoba. Rodzice katolicy, siostrzenica również. Wiem, wiem, wasze dzieci w jej wieku mogły już sobie wybierać (od 4 roku życia) orientacje seksualną. Ich wybierze sobie wiarę w liceum. Pod przymusem ją indoktrynują?

@weglonara:
w gorących:
1.
-ojej mam religie muszę się wypisać (bullshit)
-typie nie musisz, trzeba było sie nie zapisywać
2.
-moja ktoś tam ma więcej religii niż języka (bullshit)
-lemingi plusują bo łykaja
1.

-ojej mam religie muszę się wypisać (bullshit)

-typie nie musisz, trzeba było sie nie zapisywać


@VrubeL: każdy jest z góry zapisywany i wypisanie nie jest takie proste jak się ma mniej niż 18 lat bo wtedy rodzic musi pisać papier a nie wszyscy chcą
2.

-moja ktoś tam ma więcej religii niż języka (bullshit)

-lemingi plusują bo łykaja jak sasha grey


@VrubeL: To sam ci powiem na moim przykładzie z byłego technikum. Mój 2. język niemiecki 3 i 4 klasa po 1h tygodniowo a religii oczywiście dwie. Fizyka- jedna Biologia- jedna chemia-jedna i te trzy przedmioty jedynie przez dwa semestry
@weglonara: > rozumiem ze jeśli ktoś uważa ze religia w szkole podstawowej to głupota to z automatu jest ultra skrajnym lewakiem?
Uważam, że jak ktoś łyka zarzutki o większej ilości religii niż wuefu to ultra skrajny debil.

widzisz, ma dwie a nie powinna miec zadnej za nasz hajs

@TurboDynamo: wasz? a za nasz hajs może czy już nie? tolernacja?

wskaż jedno multi albo zawrzyj usta

@Lipathor: nie wskaże, wybacz.
@VrubeL: serio masz chyba jednocyfrowe iq skoro cieszy cię że dziecko w szkole ma więcej zajęć z religii niż chemii/biologii/fizyki

Na przestrzeni całej edukacji dzieci z religią w wymiarze 2 godzin tygodniowo od początku do końca, otrzymują edukację w wymiarze 564 godzin.

Zostawia daleko z tyłu tym samym takie przedmioty jak Informatyka (386), Historia (372), Geografia (392), nie wspominając o biologii, chemii i fizyce, które łącznie nie są w stanie dorównać
serio masz chyba jednocyfrowe iq skoro cieszy cię że dziecko w szkole ma więcej zajęć z religii niż chemii/biologii/fizyki


@steemm: serio masz chyba jednocyfrowe IQ skoro myślisz, że w czwartej klasie jest chemia/biologia/fizyka
@VrubeL: serio jesteś ograniczony skoro nie zauważasz że ta wasza bozia zajmuje czas w planie zajęć który choćby w przedszkolu można poświęcić na wizytę logopedy czy inne rozwijające zajęcia a w szkole oddać ten czas na przedmioty które coś wprowadzają do nauki. Jednak ty wybrałeś drogę katolskiego oszołoma i skoro sam masz już wyprane te resztki mózgu na samodzielne myślenie brakuje mocy przerobowych to i w twoim #!$%@? świecie inni też
@steemm: odbij w bok dzbanie ode mnie skoro masz problem ze zrozumieniem tekstu. Nigdzie nie pisałem o przedszkolach więc zmiataj do piwnicy i ujadaj dalej. Pokaż mi paragraf który nakazuje chodzenie na religie, a jak nie to zamknij twarz. Naprawdę jesteś ograniczony umysłowo skoro twierdzisz, że to mityczne pranie mózgu jest przymusowe oszołomie.
OT
nie będę dyskutował z idiotami bo nie mam doświadczenia w ich poziomie. Odnieś się do kłamstw neuropków,