Wpis z mikrobloga

Wszelkie rady różowych dotyczące jak podrywać, jak być atrakcyjnym, jak zwrócić uwagę cokolwiek dotyczące ich zainteresowania powinny mieć zawsze adnotację - musisz mieć odpowiedni wzrost i mordę, inaczej żadna z tych rad nie zadziała i w sumie możesz nawet się nie starać.
#przegryw
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Fajnypan: atrakcyjność to pojęcie bardzo względne. Czasami nawet nie zdajesz sobie sprawy, że jesteś dla kogoś atrakcyjny pomimo nie wpisywania się w „ogólny kanon piękna”
  • Odpowiedz
@sMart19: nie jest aż tak względne jak mogłoby się wydawać. Są ludzie ładni i są ludzie brzydcy a to, że jakaś osoba ma pewne wyjątkowo niestandardowe preferencje to tylko wyjątek potwierdzający regułę.
  • Odpowiedz
@Fajnypan: ja się na sobie przekonałam, a jestem osobą co leci bardziej na tych „przystojnych”, że byli też dla mnie atrakcyjni kolesie, którzy chwycili mnie swoim poczuciem humoru i pewnością siebie. Do tego ubierali się tak, jak mi się podoba, a mordy mieli średnio wyjściowe, przeciętne. Także nie wiem, może nie jest aż tak źle i nie można uogólniać
  • Odpowiedz
@AnimusAeger999: mama zawsze mi powtarza, że każda potwora znajdzie swojego amatora i widzę na codzień, że wiele ładnych i ogarniętych dziewczyn jest samych a parki tworzą zwykli ludzie
  • Odpowiedz