Wpis z mikrobloga

Bardzo mi sie podoba, że legendy które na początku gdy wychodziły i jakoś specjalnie nie grały, nagle znajdują miejsce w mecie.

Taldaram - w mroznym tronie byl najmniej grany, aż tu nagle gdy powstal cubelock był czesciej grany niz keleseth

DK Rexxar - na początku był jednym z mniej granym DK. Teraz dzieki synergii nowych bestii z keywordami typu rush czy lifesteal, stał sie drugim najczęściej granym death knightem.

Gorgona Zola - jak wychodziła mało grała, od witchwood zaczela pojawiac sie co raz częściej.

DK Valeera - też jeden z mniej granych DK nagle stał sie częściej grany.

Azalina - tu też widać nagły wzrost % zagrań.

No i lubie też jak legendy z klasyka które nigdy nie grały za specjalnie, nagle są częściej grane niż taki Tyrion czy Grommash. Taki pstryczek w nos dla tych, którzy pyłują legendy z klasyka ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#hearthstone
F.....n - Bardzo mi sie podoba, że legendy które na początku gdy wychodziły i jakoś s...

źródło: comment_FD9FGF9VkwmK4cnzrb0rkWPP3KqWIc8Z.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
No i lubie też jak legendy z klasyka które nigdy nie grały za specjalnie, nagle są częściej grane niż taki Tyrion czy Grommash. Taki pstryczek w nos dla tych, którzy pyłują legendy z klasyka ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Fiktorianin: Ogólnie to się zgadzam, ale z tym Tyrionem to trochę poleciałeś ( ͡° ͜ʖ ͡°) Gromm też swego czasu był must have w
  • Odpowiedz
@Fiktorianin tak jak mówił kiedyś Brode, Blizzard ma już stworzony i przetestowany następny dodatek, następny w fazie testowania, a trzeci do przodu w trakcie tworzenia, czwarty już ma zarysowaną koncepcję.

Przy takim modelu logiczne, że niektóre fillery i karty wydające się, że nie pasują do mety mogą po prostu czekać na lepsze synergie i archetypy.
  • Odpowiedz
@paqo: oczywiście, żebyśmy się zle nie zrozumieli - mam na myśli że kruszor jest częściej grany w tym momencie. W historii całego hsa tyrion oczywiście był czesciej grany
  • Odpowiedz
@Fiktorianin: Leeroy, Thalnos, Alex, Malygos, Edwin, King Krush, Baron Geddon
Zaskoczeniem można tak na prawdę nazwać King Krusha w tym zestawieniu, który ogólnie był uważany za crapa (sam go niegdyś spyłowałem i o ile deathrattle hunter trochę kusi, to nie zdecydowałbym się na ponowne jego stworzenie).
Co do Garosza i Tyriona - Pal i Warrior nie są aktualnie zbyt często grani.
No i najpopularniejsze archetypy:
Warrior: Odd warrior, Quest Warrior,
  • Odpowiedz
@Fiktorianin: Boże, nie umiem czytać ze zrozumieniem z rana... przeczytałem, że Tyrion i Gromm są teraz cześciej grane i wcześniej nie były ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz