Wpis z mikrobloga

@Niewiemja: ludzie wekują od dawna, sam mam spiżarkę jakiejś #!$%@? której zawartość z perspektywy lat stała się już nierozpoznawalna - na szczęście sporo już tego wydałem dla celów destylacyjnych. To naleciałość poprzedniego systemu głęboko zakorzeniona w głowach, aby ciągle antycypować i gromadzić. W ilu spiżarniach polskich domów dochodzi do całkowitego wyjedzenia weków z ubiegłego sezonu tak, aby zrobić miejsce na nowe? Prędzej Janusz wykopie w swojej ziemiance poziom -1 -2 -3
W ilu spiżarniach polskich domów dochodzi do całkowitego wyjedzenia weków z ubiegłego sezonu tak, aby zrobić miejsce na nowe?


@dersu: Ja w sumie co rok kompostuje/wyrzucam/zjadam to co sobie zrobie ale część piwnicy należy do rodziny i tam faktycznie - jakieś grzyby, zupy szczawiowe, ogórki sprzed dziesięciu lat. Masa słoików, w których już nikt nawet nie wie co jest ale wyrzucić nie wolno ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@dersu: To był artefakt, +100 do cebulactwa ( ͡º ͜ʖ͡º) Ogólnie miałem rok przerwy ale wcześniej robiłem sobie swoje wedliny, kiełbasy i sery i wędziłem. Musze kupić sprzęt i zacząć znowu. Chociaż teraz to już raczej sezon sie zaczyna na długo dojrzewające mięcho bo nie jest już gorąco tak, też spoko. Z mięcha to ostatnio tylko próbowałem sobie zrobić coś w rodzaju beef jerky i o
@Astuel: A smakuje tak samo ( ͡º ͜ʖ͡º) Ogólnie samo jablko-mieta smakuje bardzo podobnie do tymbarku tylko, że smak mięty jest dużo mocniejszy. Dodaj sobie do tego rabarbar i mniej więcej będziesz mogł ogarnąć jak smakuje xD
@dersu: Czemu, że byś zjadł przed wysuszeniem czy by przeszkadzał? ( ͡º ͜ʖ͡º) W sumie nie zwróciłem uwagi za bardzo, chyba nie było jakiegoś bardzo intensywnego zapachu. Albo to mój całoroczny katar ( ͡º ͜ʖ͡º)