Wpis z mikrobloga

Hej Mircy, potrzebuję porady na temat renowacji szyldu. Jestem zielonka w temacie, więc pytanie: Czy można to zrobić samemu czy raczej zlecić to jakiemuś fachowcowi? Jeśli samemu, to jak mogę to zrobić i na co powinienem uważać? Nie zależy mi na kompleksowej renowacji, raczej żeby to wyglądało w miarę odświeżone (do powieszenia na ścianie w mieszkaniu).

#diy #pytanie #pytaniedoeksperta #szyld #mieszkanie
Pobierz ventris - Hej Mircy, potrzebuję porady na temat renowacji szyldu. Jestem zielonka w t...
źródło: comment_c13MD3YM3juYx0wuRBKuK7HATOt62c8l.jpg
  • 7
@ventris: @uprzejmystefan: Chyba się nie rozumiecie.
@ventris chce to odnowić zostawiając jak najwięcej z oryginalnej farby, a @uprzejmystefan radzisz mu jak to wyczyścić do blachy i zrobić od nowa.
Według mnie nie do odratowania, albo koszty będą niewspółmierne. Zrób zdjęcie, jeśli tablica na zdjęciu będzie zdeformowana wyrównaj do prostokąta (np. GIMP => transform bodajże). Obrysuj to krzywymi (np. Inkscape). Daj na ploter laserowy (naklejki). Wyczyść tablicę jeśli chcesz ją zachować,
@ventris: może być nie do odratowania, ale mozesz po prostu umyć to delikatnie jakimś cifem a jak efekt cie zadowoli to polakieruj bezbarwnym lakierem tylko zrób najpierw próbę czy lakier nie niszczy starej farby...