Wpis z mikrobloga

jak to jest z tym edymem, złożyłem zamówienie przez przelew bankowy, zaplacone o 12 w czwartek i w sumie do teraz mam ze 'Oczekiwanie na płatność przelewem bankowym' jak długo u niech trwa ffs ksiegowanie zamowienia? tytul oraz nr konta dobry
#epapierosy
  • 12
@tehix: dzwonilem do nich wlasnie dzisiaj bo tez czekam, pani na infolinii powiedziala mi ze maja powazna awarie systemu od czwartku i nie moga narazie realizowac zadnych zamowien, nie wiadomo kiedy to zostanie naprawione ._.
@royalblue: 'Witam,
bardzo nam przykro, ale od czwartku tj. 31/08/2018r. mamy awarię systemu. Nasi informatycy pracują nad awarią oraz starają się jak najszybciej przywrócić prawidłowe funkcjonowanie systemu. Obecnie nie mamy możliwości realizacji zamówień oraz sprawdzenia ich statusów (w tym także płatności).
Za niedogodności serdecznie przepraszamy oraz prosimy o cierpliwość. Dokładamy wszelkich starań, aby Państwa zamówienia zostały zrealizowane jak najszybciej.
Pozdrawiamy,
Amerhan s.r.o.' tylko tyle wiem
ja zamawialem pobraniowo, na poczatku pomylili zamowienie na magazynie i wyslali mi nie to co trzeba, potem te awarie i kolejne 4 dni czekania, numer na infolinie podany na stronie wylaczony przez 50% czasu, raczej nic tam wiecej nie zamowie ._.