Wpis z mikrobloga

#katolicyzm #religia

tl;dr: Uważajcie w co wierzycie.

Pewna dziewczyna z dużej miejscowości od dziecka gorliwie modliła się do Jezusa, nie opuściła przez całe życie żadnej mszy świętej, zawsze przyjmowała komunię świętą. W wieku 21 lat została brutalnie zgwałcona przez czterech mężczyzn w podeszłym wieku. Podczas dochodzenia została niesprawiedliwie aresztowana za jazdę rowerem pod wpływem i gwałcona wielokrotnie przez policjantów w celi. Jej oprawcy robią teraz kariery w dużych korporacjach. Po wyjściu z więzienia zaczęła tracić włosy oraz wzrok. Udała się po poradę do zaprzyjaźnionego księdza. Podczas wyzity została ogłuszona ciosem w tył głowy. Następnie była wykorzystywana seksualnie przez następne dwa tygodnie i porzucona w lesie. Gdy wróciła do domu rodzice nazwali ją ku*wą i wyrzucili z domu. Błąkając się po swoim mieście została przejechana przez ciężarówkę. Kierowca nie poniósł konsekwencji.

  • 14
@rwz2088: pomyśl co by było gdyby ktokolwiek dowiedział się, że twoja mama nie dokonała aborcji. Pewnie sprawa zostałaby natychmiast skierowana to porkury, twoja rodzina zostałaby oczerniona i skazana na dożywocie. Wstyd ci teraz?


Jak można wypisywać takie bzdury. Opamiętaj się!
@Yrrrr: a jak kąsa! uu jaki ostry dowcip! chlopcze, ty mnie nie sprowokujesz xd ;*
buziaki smuraki i kontynuuj swoja prowokacje, ktos pewnie sie oburzy i dostaniesz endorfinek. tylko pomyśl, czy to na pewno najlepszy sposob na ich wytwarzanie, wytwarzając truciznę sam sie trujesz
@Yrrrr: no zabawiałem się teorią symulacji, przeprowadziłem eksperyment myślowy polegający na wykluczeniu z tego równania mocy obliczeniowej komputerów. i co? ty starasz się sprowokować ludzi szukając w swojej głowie jakichś sadystycznych wizji, a gdy zwracam ci uwagę, że to troche #!$%@? zaczynasz przeglądać mój profil by znaleźc na mnie haka, żebym mnie coś zabolało. patrząc jak się motasz w nienawiści która cię trawi to ja jestem tym, który robi XDDD