Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam problem z dziewczyną. Nie ma ochoty na seks, praktycznie w ogóle.

Jesteśmy młodzi, mieszkamy razem pół roku, półtora jesteśmy razem. Zanim mieszkaliśmy razem pieszczoty były zawsze jak się widzieliśmy, seks dopiero jak zamieszkaliśmy razem. Na samym początku jeszcze było okej, ale od paru miesięcy jest dramat, seks raz na tydzień, raz na dwa tygodnie, dla mnie to za mało, szczególnie, że zanim mieszkaliśmy razem to jak mówiłem, jakieś pieszczoty były dużo czesciej. Nie wiem co mam #!$%@? robić, staram się ją jakoś zachęcić, komplementuje ja, pokazuje, że mi się podoba itp. Jestem tym strasznie sfrustrowany, ona sama mówi, że nie ma po prostu ochoty. Mówi, ze jej się podobam, ze wszystko jest dobrze, po prostu nie ma ochoty. Nie bierze żadnych tabletek antykoncepcyjnych, bolca na boku tez nie ma. Gdzie leży problem? Może to ja wymagam seksu za często? Rozumiem, ze można być zmęczonym pracą, nie mieć ochoty, ale od paru miesięcy? Strasznie mnie to boli i frustruje, musiałem sie wygadać ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#seks #zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Zkropkao_Na
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla maturzystów
  • 15
OP: @Rea_Achillea @timix @kwiatosz : OP tutaj. Rozmawialiśmy o tym i ona wie, że jest to dla mnie problem, ale mówi, że nie ma ochoty a się zmuszać nie chce. Nie ma żadnych innych problemów, no chyba, że mnie okłamuje. Staram się dla niej jak mogę, czasami gdzieś ja zabiorę na obiad, jakieś drobnostki daje, z których się cieszy i jest ogólnie zadowolona i szczęśliwa, ale seksu nie ma, a ja
@AnonimoweMirkoWyznania: Wygląda na to, że jej nie pociągasz. W związku, w którym jedna strona od początku nie jest przekonana np. do cech fizycznych swojego partnera, po mniej więcej roku, dochodzi właśnie do takiej patowej sytuacji... Porozmawiaj z nią, powiedz wprost. Nie masz wcale wygórowanych wymagań. Seks raz na dwa tygodnie po półtora roku związku, to jest żart.