Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#logikarozowychpaskow trochę mnie zniszczyła dzisiaj.

Miała do mnie przyjechać moja różowa (na potrzeby historii Żanetka) wczoraj wieczorem i mieliśmy siedzieć sami. Ale odezwał się mój kumpel, że wpadłby ze swoją lubą na wódeczkę. Zgodziłem się i zaprosiłem po 21. O gościach Żanetkę poinformowałem o 21, gdy skończyła pracę i zadzwoniła, że już jedzie. Powiedziała, że się zgadza na wizytę, nawet była zadowolona w pewnym sensie (nie przepada za moim kumplem i jego dziewczyną, ja z resztą też do niej wielką miłością nie pałam) bo "będzie z bani" spotkanie które ustawialiśmy już od dawna.

Żanetka przyjechała z roboty, w dobrym humorze, zadowolona itd. Kiedy przyszedł kumpel z dziewczyną też była w dobrym nastroju, siedzieliśmy, piliśmy, w tle leciała dosyć głośno muzyka i było ok. Moja różowa nie piła za wiele, bo miała dzisiaj uczyć się do egzaminów na studia poprawkowych. My z kumplem i jego dziewczyną poszliśmy motzno. Około 2 w nocy Żanetka mówi, że idzie już spać bo musi się wyspać. Powiedzieliśmy, że spoko, dobranoc, buzi buzi i ona poszła.

Że się zdupiliśmy we trójkę z kumplem i dziewczyną to zaczęliśmy śpiewać, tańczyć no i może faktycznie było głośno. Po około godziny 3:30( ͡° ʖ̯ ͡°)( ͡° ʖ̯ ͡°) słyszę, że Żanetka chodzi po kuchni, wchodzę tam a ona ubrana wychodzi z domu. Pytam się co się stało, a ona z fochem "nie mam tu warunków do spania" i trzasnęła drzwiami. Wyszedłem za nią, powiedziałem żeby została, że postaramy się być ciszej, a ona się nawet nie odezwała.

Dzisiaj do niej dzwonię a ona do mnie z mordą:
- po co zapraszałem znajomych, mieliśmy siedzieć sami,
- #!$%@?łeś się i darłeś mordę,
- nie przejmowałeś się tym, że poszłam spać,
- nie tak się z nimi umawialiśmy, mieli wpaść na chwilę (chodź nikt tego nie mówił),
- przez CIEBIE długo spałam rano i mam mało czasu na naukę.

WTF?!
( ͡° ʖ̯ ͡°)

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie
  • 64
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1120
@AnonimoweMirkoWyznania: Trochę za ostra reakcja, ale mimo wszystko powinieneś postawić się w jej sytuacji. Wracasz zmęczony wieczorem po pracy, jedyne o czym marzysz to łóżko i chcesz się wyspać, bo musisz się uczyć. A za ścianą Żanetka z psiapsiółami hihoczą, śpiewają i tańczą.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 20
@pakoraban: Może poprawiał po przedwczoraj (?) z żalu i nie ogarnia co odwalił. ( ͡ ͜ʖ ͡)
Z drugiej strony OP napisał, że miała pretensje o to, że mieli być krótko, a takie zdanie w rozmowie nie padło. Zostało przez nią dopowiedziane. No i głupio zrobiła najpierw pozwalając (i jednak siedząc z nimi te 5 godzin), a potem robiąc wyrzuty.
Mimo wszystko według mnie tutaj jest
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: postapiles samolubnie. Rozumiem twoja laske. Nie lubi twojego kumpla, ale nie robi ci zadnych pretensji jak go zapraszasz i mowisz jej o tym w ostatniej chwili, jeszcze jak jest zmeczona po robocie. Siedzi z wami, potwm chce sie polozyc, bo ma ciezki czas i pewnie duzo stresu zwiazanego z uwalonym przedmiotem, do ktorego musi sie uczyc. A ty jak ten ostatni przyglup sie upijasz i zaczynasz sie tluc z tym
  • Odpowiedz
  • 167
@AnonimoweMirkoWyznania jak w trakcie domowki u ciebie dziewczyna mówi, że idzie spać, to albo szybko pozbywasz się gości, albo zachowujecie się cicho, albo idziecie na miasto. Dziewczyna nie dość, że zmęczona po pracy, to jeszcze przed nauka w weekend..
  • Odpowiedz