Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#logikarozowychpaskow trochę mnie zniszczyła dzisiaj.

Miała do mnie przyjechać moja różowa (na potrzeby historii Żanetka) wczoraj wieczorem i mieliśmy siedzieć sami. Ale odezwał się mój kumpel, że wpadłby ze swoją lubą na wódeczkę. Zgodziłem się i zaprosiłem po 21. O gościach Żanetkę poinformowałem o 21, gdy skończyła pracę i zadzwoniła, że już jedzie. Powiedziała, że się zgadza na wizytę, nawet była zadowolona w pewnym sensie (nie przepada za moim kumplem i jego dziewczyną, ja z resztą też do niej wielką miłością nie pałam) bo "będzie z bani" spotkanie które ustawialiśmy już od dawna.

Żanetka przyjechała z roboty, w dobrym humorze, zadowolona itd. Kiedy przyszedł kumpel z dziewczyną też była w dobrym nastroju, siedzieliśmy, piliśmy, w tle leciała dosyć głośno muzyka i było ok. Moja różowa nie piła za wiele, bo miała dzisiaj uczyć się do egzaminów na studia poprawkowych. My z kumplem i jego dziewczyną poszliśmy motzno. Około 2 w nocy Żanetka mówi, że idzie już spać bo musi się wyspać. Powiedzieliśmy, że spoko, dobranoc, buzi buzi i ona poszła.

Że się zdupiliśmy we trójkę z kumplem i dziewczyną to zaczęliśmy śpiewać, tańczyć no i może faktycznie było głośno. Po około godziny 3:30( ͡° ʖ̯ ͡°)( ͡° ʖ̯ ͡°) słyszę, że Żanetka chodzi po kuchni, wchodzę tam a ona ubrana wychodzi z domu. Pytam się co się stało, a ona z fochem "nie mam tu warunków do spania" i trzasnęła drzwiami. Wyszedłem za nią, powiedziałem żeby została, że postaramy się być ciszej, a ona się nawet nie odezwała.

Dzisiaj do niej dzwonię a ona do mnie z mordą:
- po co zapraszałem znajomych, mieliśmy siedzieć sami,
- #!$%@?łeś się i darłeś mordę,
- nie przejmowałeś się tym, że poszłam spać,
- nie tak się z nimi umawialiśmy, mieli wpaść na chwilę (chodź nikt tego nie mówił),
- przez CIEBIE długo spałam rano i mam mało czasu na naukę.

WTF?!
( ͡° ʖ̯ ͡°)

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie
  • 64
via Wykop Mobilny (Android)
  • 20
@pakoraban: Może poprawiał po przedwczoraj (?) z żalu i nie ogarnia co odwalił. ( ͡ ͜ʖ ͡)
Z drugiej strony OP napisał, że miała pretensje o to, że mieli być krótko, a takie zdanie w rozmowie nie padło. Zostało przez nią dopowiedziane. No i głupio zrobiła najpierw pozwalając (i jednak siedząc z nimi te 5 godzin), a potem robiąc wyrzuty.
Mimo wszystko według mnie tutaj jest
@AnonimoweMirkoWyznania: postapiles samolubnie. Rozumiem twoja laske. Nie lubi twojego kumpla, ale nie robi ci zadnych pretensji jak go zapraszasz i mowisz jej o tym w ostatniej chwili, jeszcze jak jest zmeczona po robocie. Siedzi z wami, potwm chce sie polozyc, bo ma ciezki czas i pewnie duzo stresu zwiazanego z uwalonym przedmiotem, do ktorego musi sie uczyc. A ty jak ten ostatni przyglup sie upijasz i zaczynasz sie tluc z tym