Wpis z mikrobloga

#!$%@?

5000 ZŁ


@Hershel: Co jest nie tak? Przymierzam się do zakupu kompa, więc czytałem recenzje różnych zestawów i wynika z nich, że do 5000 spokojnie kupisz sprzęt, który uciągnie wszystkie obecne na rynku tytuły w Full HD na maksymalnych detalach.
@DarkOfca: niestety komputer za 5 koła cieszy najbardziej wtedy jak cię na niego nie stać bo nie zarabiasz tylko chodzisz do gimbazy. Potem, w dorosłym życiu, człowiek nadrabia te zaległości i dopiero wtedy zastanawia się na co mu to było.
@alvaro1989 przecież tu sami 15k siedzą. Rodzina co ma prawie 9000 dochodu na 3 osoby to dla nich biedota, na #!$%@? to dziecko robili, co za patologia.

A rzeczywistość jaka jest, widać. Na drogach, na ulicach, w pracy, wszędzie. Jakoś nie widać zbyt wiele nowych aut premium, topowych telefonów, ciuchów od designerów itp. Bogactwo to kilka procent tylko, jak wszędzie. Nawet w skrajnie bogatej Finlandii 3000 euro miesięcznie to już jest dobra
@Bkjvk: @terwer358: @JazzoweManewry: @alvaro1989: @Nidor: @Croudflup: @Freddy-Krueger: @JazzoweManewry: @marcelus: @elofrytki: Ale bólu dupy potrafią zrobić 2 zacytowane słowa xD
Nigdzie nie napisałem, że to śmieć, dzbany. Musi być wszystko ze skrajności w skrajność?
5k to jest jakaś niewyobrażalna kwota na hobby/zainteresowania? Dużo czasu spędzałem kiedyś na budowaniu zestawów i kwoty 10k - 20k dla gamerów czy na komputer dla brajanka to nie
@DarkOfca: Jakos w oryginale z reddita mi sie bardziej podobalo. No i tam pc byl za $2000 co ma wiecej sensu.
Najlepsze w tym obrazku jest to na co malo kto zwraca uwage. Czyli fakt ze dzieci i matka sa jednego gatunku (owce), a PC (kurczaki) jest „dzieckiem” ojca (koguta).
@Croudflup: to że rynek wtórny to nie argument. Ja też mogę napisać że na PC lepiej, bo gry za darmo przynajmniej raz w miesiącu (a jak są jakieś święta to darmówkami sypią jak z rękawa), Humble Bundle, które konsole widzą raz na 100 lat, a do tego dochodzą śmiesznie tanie gry czy mnóstwo pakietów, które w rozliczeniu dają świetne kwoty per tytuł.

Era wygodnictwa na konsolach minęła z erą internetu, a