Wpis z mikrobloga

Mirki poratujcie poradą, choć mam duży staż wykopowy wydawało by się powinienem to umieć zrobić i zrozumieć (robię to pierwszy raz) a wydaje mi się ze mam interesujący materiał z pewnego wydarzenia, ale za cholerę nie rozumiem tego. Zrobiłem tak jak standardowo przy dodawaniu znalezisk, kliknąłem dodaj i tam są dwa rodzaje dodawania znalezisk, pierwsze po lewej to jest dodaj znalezisko z sieci, drugi sposób to ten co widać klawiaturę, a pod nim jest napisane, napisz artykuł na wykop ja wybrałem ten wariant właśnie wszystko tam napisałem odnośnie wydarzenie które chcę zaprezentować, i poumieszczałem odnośniki linki z fotorelacji również stronę z Wikipedii oraz swój krótki filmik z YT i zatwierdziłem tamto oświadczenie co z gwiazdką i kliknąłem dodaj znalezisko I tu nie rozumiem pewnej rzeczy, przerzuciło mnie na normalny sposób dodawania stron z sieci co w opisie i nie mieści mi się silą rzeczy ten mój długi opis sytuacji bo tam można tylko do 300 znaków ja przekroczyłem znacznie te 300 znaków, jak to rozumieć dlaczego tak mnie przekierowało, i ewentualnie jak ktoś wie to z czego to dodać aby się ukazało jako własny artykuł?
#porady #mirkoratuj #zalesie