Wpis z mikrobloga

#wykokibice #pilkanozna #kibice
TOP 5 ZAGRANICZNYCH KLUBÓW:
1. Manchester United (64)
2. Real Madryt (48)
3. Juventus Turyn (46)
4. Liverpool (44)
5. FC Barcelona (43)
TOP 5 POLSKICH KLUBÓW:
1. Wisła Kraków (92)
2. Legia Warszawa (52)
3. Lech Poznań (43)
4. Widzew Łódź (31)
5. Jagiellonia Białystok (26)
TOP LIGI:
1. Ekstraklasa (325)
2. Premier League (204)
3. La Liga (102)
4. Serie A (78)
5. II liga (49)
link do listy: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1q_lYPJQgILQ7iMk94uF9h8zFe0_AxUntDi5KJ08jdlI/edit#gid=0
lista linków do zapisów: https://www.wykop.pl/wpis/27106605/jesli-ktos-jest-kibicem-jakiegos-klubu-z-lig-innyc/

wołam kluby i ligi, które znalazły się na powyższej liście:

  • 12
@yourgrandma: wiem, że piłka się sprzedaje, bo to najpopularniejszy sport, ale po prostu drażni mnie, że później widzę tych jełopów, nieumiejących zdania skleić, #!$%@? pod budą z kebabem (Wrocław). To jest śmieszne, że Stoch, który jest mistrzem w swoim fachu zarabia mniej niż TurboDebil albo Peszkin.
To jest śmieszne, że Stoch, który jest mistrzem w swoim fachu zarabia mniej niż TurboDebil albo Peszkin.


@RafalLygrys: Stoch ma dużo mniejszą konkurencję. Możesz się z nich śmiać (a ja będę razem z tobą) ale fakty są takie że Turbodzban i Peszkin prezentowali się na boiskach lepiej od dziesiątek tysięcy (?) innych piłkarzy i dlatego grają w eklapie/innych topowych (w sensie: tier1) ligach a tamci się kopią w II/III lidze i
@RafalLygrys: no i widzisz tutaj można się kłócić w nieskończoność - bo ja np. nie lubię oglądać anime i równie dobrze dla mnie cały tag #mangowpis może być pełen masochistów. ja wiem, że jeśli ktoś po prostu nie interesuje się piłką to trudno żeby to zrozumiał, ale proszę cię - jeśli masz ludziom rozkazywać co powinno im się podobać a co nie to wyjdź
@LeBron_: to że oglądałem Dragon Balla od 1999 roku to nie znaczy, że oglądałem anime xD Trzeba było oczywiście ocenić po avatarze, ale ja poza DB i DBZ nie oglądałem nic z tych rzeczy. Nie będę nigdzie wychodził, bo #!$%@? mnie to, że ludzie kupując bilety/płacąc za transmisje dają hajs do kieszeni tym łamagom.
@RafalLygrys: a czy ja napisałem, że to akurat ty musisz jarać się anime? nie, anime tu posłużyło wyłącznie jak przykład dowolnej rzeczy, którą ludzie się jarają - to równie dobrze mógł być nwm, taniec na lodzie czy cokolwiek czym się tam interesujesz. mam jednak ważniejsze rzeczy do roboty niż przeczesywanie twojego profilu, by dowiedzieć się co lubisz, a co nie.

Trzeba było oczywiście ocenić po avatarze


nie ocenić, zgadywać. ja też