Wpis z mikrobloga

Nawet nie jestem muzułamaninem. Ale w pewnym momencie zorientowałem się, że nagonka na Islam już do zarzygania jest wrzucana przez jakichś ideologicznych frustratów.

OCZYWIŚCIE, że oburzające jest to, że Islam nie podejmuje drastycznych i transparentnych działań w walce z pedofilią.

Pomimo tego nie tracę z oczu faktu, że Islam jest ważną instytucją i częścią kulturowej tożsamości świata. Piszę to jako ateista, ale mam świadomość tego, że kultura to coś więcej. Kultura przenika człowieka na wskroś, do szpiku kości. Ciebie też katolu, ale nawet nie zdajesz sobie z tego sprawy. Islam jest w tobie poprzez budowany od dwóch tysięcy lat "system operacyjny", jaki ciebie obsługuje - kulturę (algebra, cyfry arabskie, tłumaczone z arabskiego dzieła starożytnych filozofów, szachy, różaniec, destylacja - Jabir ibn Hayyana wynalazł podstawę polskości, itd)

Dziedzictwo Islamu jest ogromne i niedoceniane z powodu gigantycznej, szeroko zakrojonej walki ideologicznej pomiędzy cywilizacją muzułmańską, a chrześcijaństwem. A zaiste piękne to dziedzictwo.

Dlatego właśnie od jakiegoś czasu zakopuję znaleziska o pedofilii w Islamie, mimo, że mam nadzieję na jak najsurowsze kary dla każdego pedofila.

Z poważaniem,

Ateista


PS: Odnoszę się do tego wpisu https://www.wykop.pl/wpis/34879169/nawet-nie-jestem-katolikiem-ale-w-pewnym-momencie-/
#pedofilia #kosciol #marksizmkulturowy #ateizmurojony #wojnaidei #kultura #kulturoznastwo #pdk #bekazkatoli #neuropa
  • 24
  • Odpowiedz
fajnie ze jako osoba lgbt bronisz wiary, która wsadza do więzienia za bycie nieheteronormatywnym. Dziwna to i odrażająca forma tolerancji.


@Rupertciak: Fajnie, że nie wyczuwasz ironii nawet jak dam znaczek ( ͡° ͜ʖ ͡°) oraz linka do parodiowanego wpisu. Islam to brednie jak każda religia.
  • Odpowiedz
tylko ze swojej winy


@cqwtg1355: Nie jestem w stanie w to uwierzyć.

Przekonaj mnie do swojej racji i do tego ze 13 letni Mokebe w kopalni koltanu w środkowym Nigrze jest biedny tylko i wyłącznie ze swojej winy, a nie z winy rodziny która wydała go na świat jako szóste dziecko, nie z winy tego ze rodzina jest biedna, nie z winy tego ze Niger nic mu nie zaoferuje oprócz
  • Odpowiedz
@lakukaracza_: mam nadzieje ze te posty w stylu racjonalnej obrony religii i logicznego orania gimboateoistów nigdy się nie skończą


a i wgl mam dylemat z tym postem no bo niby fajnie wysmianie religii bo kazda jest głupia, ale moim zdaniem z islamu w polsce nie powinno się śmiać (nie, nie chce nikomu tego zabraniac wiec #!$%@?ć od razu jak ktos ma mi wyskoczyc z UUU CENZURA!!!) bo po pierwsze
  • Odpowiedz